X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Перлина нашого краю ОЛЕКСАНДРІЯ

Завантажити презентацію

Перлина нашого краю ОЛЕКСАНДРІЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Бистрова Олександра Дембіцький Владислав Рудько Марія Дорофєєва Вікторія Перлина нашого краю ОЛЕКСАНДРІЯ ЗНИКАЮЧІ РОСЛИНИ

Слайд 2

Походження назви Парк «Олександрія» був започаткований у 1797 році Олександрою Василівною Браницькою, і був названий саме на її честь. Хоча сама власниця стверджувала, що парк названо на честь імператора Олександра І, який відвідав цю живописну місцевість у 1816 році.

Слайд 3

Велика увага завжди приділялася рослинності парку. Поряд з традиційними для нашої місцевості деревами на алеях дендропарку можна побачити понад 600 видів і форм екзотичних рослин, серед яких можна назвати сосну чорну, тополю канадську, сосну Веймутову, підсніжник,барбарис, червоний дуб, бегонію.

Слайд 4

Барбарис Звичайний Барбари с (лат. Bérberis) —кущ з родини Барбарисових. У нашій місцевості найбільш розповсюдженим різновидом є Барбарис звичайний (Berberis vulgaris L.), який являє собою розгалужений кущ з колючками, невеликим дрібним овальної форми листям, яке дуже щільно розташоване на гілочках. Барбарис є прикрасою будь-якого парку.

Слайд 5

Наприкінці весни барбарисовий кущ рясно вкривається світло-жовтими квіточками, а у серпні дозрівають яскраво-червоні плоди, які широко використовуються у медицині та кондитерській галузі.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Допоможемо зберегти і примножити красу рідного краю! Природа – це краса життя!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія