X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Паразитичні найпростіші"

Завантажити презентацію

"Паразитичні найпростіші"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Призентація на тему: Паразитичні найпростіші (Амеба)

Слайд 2

Мета: навчитися пізнавати амебу, розлічати амебу просту від амеби паризитичної 1. Види амеб 2. Розмноження амеб 3. Живлення 4. Їх значення у житті людини Завдання:

Слайд 3

Види амеб Амеба дизентирійна Амеба звичайна

Слайд 4

Амеба дизентірійна Дизентерійна амеба - вид паразитичних найпростіших класу саркодові. Несправжні ніжки у амеби даного виду широкі та укорочені. Дизентерійна амеба паразитує в тілі людини та у деяких хордових тварин (щурів, кішок, собак, мавп). Людина може заразитися дизентерійною амебою фекально-оральним шляхом. 

Слайд 5

Проникнення амеби дизентирійної у тило людини

Слайд 6

Форми дизентирійної амеби 1, 2 — дизентерійная амеба; 3, 4 — симбіотична амеба 1— вегетативна форма, 2— чотириядерна циста;  3 — вегетативна форма, 4 — восьмиядерна циста

Слайд 7

Амеба звичайна Амеба звичайна – дуже поширені представники типу Саркоджугитові класу Саркодові. На тілі постійно з’являються несправжні ніжки. Амеба досить повільно пересувається.

Слайд 8

Розмноження амеб Розмножуються амеби вегетативно — поділом надвоє. Менш ніж за годину з одного організму утворюється два, і не можна сказати, яка особина материнська, а яка дочірня.

Слайд 9

Розмноження амеби звичайної

Слайд 10

Розмноження амеби дизентирійної

Слайд 11

Живлення амеб Амеба – гетеротроф, їжа для неї це - водорості, бактерій та інші найпростіші. Живиться вона протягом усього літа,восени живлення для неї припиняється.

Слайд 12

Значення у житті людини Ми бачимо що найпростіші для людини можуть бути загрозою або не шкодити її життю. В даному випадку загрозою є – амеба Дизентирійна.

Слайд 13

Висновок: Амеби – одноклітинні тварини, які функціонують як самостійні організми виконуючи всі функції. Вони не мають тканин, органів та систем органів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія