X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
охорона біосфери

Завантажити презентацію

охорона біосфери

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

* Збереження біосфери неможливе без збереження біологічного різноманіття організмів, які населяють нашу планету (біорізноманіття).

Слайд 3

З метою збереження видового різноманіття понад 30 країн світу приєдналися до Всесвітньої стратегії охорони природи, теоретичною базою якої є розуміння того, що кожний вид організмів є необхідним компонентом біосфери.

Слайд 4

У 1948 році було організовано постійну Комісію по видах рослин і тварин, яким загрожує зникнення. Результатом роботи комісії стало створення Міжнародної Червоної книги.

Слайд 5

Водночас триває робота й по складанню так званих Чорних списків видів, які зникли з лиця Землі, починаючи з 1600 року. Створюються списки видів, які потребують охорони на теренах окремих держав та національні Червоні книги.

Слайд 6

Зниклі види – не виявлені в дикій природі після неодноразових пошуків, проведених у місцях їхнього можливого існування. «Золота» жаба Занзібарський леопард

Слайд 7

Зникаючі види – перебувають під загрозою зникнення, збереження яких малоймовірне, якщо триватиме дія чинників, що негативно впливають на стан їхніх популяцій. Вінценосний журавель Гусінь метелика махаона Пума флоридська

Слайд 8

Природоохоронна територія — територія, яка охороняється через своє екологічне, культурне або подібне значення. Заповідники – це природоохоронні установи загальнодержавного значення, які створюються з метою збереження у природному стані типових для даної місцевості або унікальних природних комплексів.

Слайд 9

Біосферні заповідники: Асканія-Нова, Карпатський, Чорноморський, Дунайський. Вони мають міжнародне значення і створюються з метою збереження у природному стані найтиповіших природних комплексів біосфери та здійснення екологічного моніторингу.

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія