X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Збереження біорізноманіття. Охорона біосфери

Завантажити презентацію

Збереження біорізноманіття. Охорона біосфери

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЗБЕРЕЖЕННЯ БІОРІЗНОМАНІТТЯ. ОХОРОНА БІОСФЕРИ

Слайд 2

Червона книга — затверджений перелік рідкісних видів і таких, що зникають, який містить стислі відомості про їхню біологію, поширення та вжиті заходи з охорони.

Слайд 3

Зоологічні музеї — наукові установи, в яких зберігаються колекції тварин, як сучасних, так і тих, що зникли з певної території.

Слайд 4

Слайд 5

Зоологічні парки (зоопарки) — науково-просвітницькі установи, що, крім освітніх функцій, виконують ще й функції збереження та наукового дослідження рідкісних і зникаючих видів тварин.

Слайд 6

Слайд 7

Природоохоронні території України Тип природоохоронних територій Характеристика Заповідники Території, на яких заборонені будь-які види господарської діяльності й туризм Заказники Території, на яких охороняються певні види тварин і рослин і допускається обмежена господарська діяльність Національні парки Території, на яких в обумовлених межах дозволяються організований туризм і екскурсії Заповідно-мисливські господарства Території, на яких створені умови для розмноження промислових тварин і дозволяється полювання за особливими ліцензіями Пам’ятки природи Окремі природні об’єкти із заповідним режимом, що мають наукове, культурне, історичне або естетичне значення

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Заповідники України Державний заповідник Асканія-Нова. Державний заповідник Дунайські плавні. Канівський державний заповідник. Карадазький державний заповідник. Карпатський державний заповідник. Луганський державний заповідник. Державний заповідник Мис Мартьян. Поліський державний заповідник. Український державний степовий заповідник. Чорноморський державний заповідник. Ялтинський державний гірсько-лісовий заповідник.

Слайд 18

Узагальнення, систематизація й контроль знань і вмінь учнів Дати відповіді на питання: 1. Навіщо потрібно охороняти біосферу? 2. Які засоби використовуються для збереження біорізноманіття? 3. Чим заповідники відрізняються від заказників? 4. Які функції виконують зоопарки й національні парки?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія