X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Негативний вплив наркотиків"

Завантажити презентацію

"Негативний вплив наркотиків"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Негативний вплив наркотиків Виконали: учениці групи 11-2 Ступар Дар’я, Коновалова Тетяна

Слайд 2

Наркоманія При вживанні наркотиків розвивається наркоманія – захворювання, при якому психічний і фізичний стан людини, її самопочуття й настрій цілком залежать від наявності в організмі наркотика.

Слайд 3

Люди, які вживають наркотики, значно більше, ніж інші, ризикують отримати ВІЛ-інфекцію, оскільки вірус може передаватися через кров, а наркотики призводять до втрати контролю над поведінкою, адже вони сильно впливають на роботу головного мозку, нервову систему і разом з цим – на самоконтроль.

Слайд 4

Багаторазове проколювання вен може призводити до утворення тромбів і рубців.

Слайд 5

У жінок, котрі вживають наркотики під час вагітності, можуть народитися мертві діти або ж діти з дуже серйозними вадами: клишоногістю, відсутністю кінцівок, розщепленим піднебінням, "заячою губою”, дефектами внутрішніх органів.

Слайд 6

Вживання дурманних токсичних речовин (тобто летких речовин, які використовують у побутовій хімії, бензині тощо) може пригнічувати функції дихання (можлива навіть зупинка дихання), порушення серцевої діяльності, а часом – непритомність і навіть смерть.

Слайд 7

Люди, що розповсюджують наркотики, діють, як справжні рекламні агенти, і переконують своїх потенційних клієнтів у привабливості наркотиків:

Слайд 8

Але вони безсоромно обманюють вас, а можливо, і себе! Тому насправді:

Слайд 9

У житті є багато можливостей відчути і побачити цікаве і нове, але для тих, хто спробував наркотики, на цьому всі відчуття і закінчуються.

Слайд 10

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія