X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Національний ботанічний сад ім. М. Гришка"

Завантажити презентацію

"Національний ботанічний сад ім. М. Гришка"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Національний ботанічний сад ім. М. Гришка

Слайд 2

Київський Національний  ботанічний сад  ім. М. М. Гришка НАН України є частиною природно-заповідного фонду України.

Слайд 3

Сьогодні Ботанічний сад входить до природно-заповідної зони України, його землі є пам’ятником природного та історичного значення. У саду багато різноманітних видів рослин, від природньої краси яких розбігаються очі й перехоплює подих!

Слайд 4

Заснований у 1935 році Президентом Академії наук України — Володимиром Липським. Площа – близько 130 га 10 тисяч видів, форм і сортів

Слайд 5

У НБС ім.М.М.Гришка створено одну з найбільших у світі колекцій живих рослин помірного поясу Євразії, яка нараховує: 1178 видів, у тому числі дерев; кущів та напівкущів – 317 видів, трав'янистих рослин – 861 вид.

Слайд 6

Тут знаходяться колекції лікарських, плодових, овочевих, квітково-декоративних, пряно-ароматичних і технічних рослин з різних регіонів світу.

Слайд 7

Найвідомішими у Ботанічному саду є колекція форм кизилу, дубу, липи та бузку. Однією з декоративних ділянок ботанічного саду, його своєрідною візитівкою є Сад бузків . Його колекцію становить 21 вид бузків (з 28 існуючих в природі), близько 90 сортів, близько 1500 кущів. Площа цього відділу приблизно 3 гектари. Це особливість не лише цього саду, але й усього Києва.

Слайд 8

Слайд 9

Розоцвіті – 250 видів

Слайд 10

Колекція дуба, клена, липи, берези, горіха, бузку, ди корослих плодових рослин. 12 родин покритонасінних та 4 родин голонасінних

Слайд 11

Колекції квітниково-декоративних рослин – 842 види – колекції астильби, гіацинтів, гладіолуса, жоржини, лілії, півників, півонії, тюльпанів, хризантеми, айстри, канни, газонні та декоративні трави.

Слайд 12

Сезон світіння магнолій – 10 видів

Слайд 13

Фонд тропічних і субтропічних рослин – 3094 зразків. Гордістю цього зібрання є колекції орхідних, ароїдних, бромелієвих, бегонієвих, лілійних, вересових та сукулентів. Лише колекція орхідей перевищує 600 видів, форм, сортів та гібридів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія