X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Коні"

Завантажити презентацію

"Коні"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Коні

Слайд 2

Кінь — довгоногий ссавець з одним копитом на кожній нозі. Нині у світі існує понад 100 різних порід коней.

Слайд 3

Біологічна класифікація Домен: Ядерні (Eukaryota) Царство: Тварини (Metazoa) Тип: Хордові (Chordata) Підтип: Черепні (Craniata) Інфратип: Хребетні (Vertebrata) Надклас: Щелепні (Gnathostomata) Клас: Ссавці (Mammalia) Інфраклас: Плацентарні (Eutheria) Ряд: Непарнокопитні (Perissodactyla) Родина: Конячі (Equidae) Рід: Коні (Equus) Вид: Кінь домашній (E. caballus)

Слайд 4

Породи коней Крокові (Першерон, Арден, Російський ваговоз...); Рисисті ( Французька рисиста, Стандартбредна рисиста, Орловська рисиста та призова); Чвалові (Ангійська верхова, Арабська верхова, Ахал-Текинська верхова, Українська верхова...). Всьго в світі існує більше двохсот порід коней.

Слайд 5

Більшість травоїдних ссавців — парно копитні, тобто на ногах у них по 2 чи 4 пальці з копитами. У коня ж на кожній но зі всього по одному пальцеві-копиту. Завдяки цій особливості, а також довгим і міцним ногам, коні — швидкі і невтомні бігуни. Вони ідеально пристосовані до життя на відкритих просторах, де нікуди заховатися від небезпеки.

Слайд 6

ДИКІ КОНІ Коні — стадні тварини, у природі вони живуть табунами по 10-20 особин. Кобили (самки коней) звичайно досягають зрілос ті у дво-трирічному віці і народжують по лошаті на рік. Колись табуни диких коней гасали степовими просторами Східної Європи і Центральної Азії. На них полю вали вовки та інші хижаки, а також люди, які харчувалися кониною. Але близько 6000 років тому людина почала приручати коней.

Слайд 7

БІГ КОНЯ Кінь може рухатись кроком, риссю і гало пом. Під час галопу всі чотири копита на мить відриваються від землі. Найшвидші скакові коні на коротких дистанціях біжать зі швидкістю 65 км/год.

Слайд 8

КІНЬ ПРЖЕВАЛЬСЬКОГО Невдовзі поголів'я одомашнених коней почало збільшуватись, а диких — скорочу ватись. Спочатку було три види диких коней, але на кінець XIX ст. зберігся тільки один — кінь Пржевальського, який живе у віддалених куточках Монголії. Зараз у зоопарках різних країн налічується понад 700 коней Пржевальського.

Слайд 9

Зараз коней можна зустріти на всіх материках, крім Антарктиди. У багатьох краї нах вони так і лишаються тягловими тва ринами. У Північній Америці їх почали розводити з середини XIX ст., а австралій ці і по сьогодні зберігають породу коней, виведену ще першими поселенцями. Крім того, коней сьогодні використовують у кінній поліції, під час церемоній, для занять спортом і туризмом чи просто їздять на них верхи задля задоволення. Але найбільшої популярності набули пере гони і скачки. Більшість порід верхових коней — нащадки старовинних порід арабських скакунів. «ПРОФЕСІЇ» КОНЯ

Слайд 10

Господарське значення Тварина, що зробила переворот у житті людей. Залишався основним транспортом і робочою силою до кінця XVIII — початку XIX століть. Використовується для роботи, у кінному спорті, як продуктивна тварина, що дає м'ясо і молоко. Протягом тривалого часу відігравав значну роль у перевезеннях, рільництві та війні.

Слайд 11

Дякуємо за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія