X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Клітинна будова кореня

Завантажити презентацію

Клітинна будова кореня

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Клітинна будова кореня

Слайд 2

1. Як розвиваються корені в більшості дводольних рослин? Як вони називаються? 2. Як розвивається коренева система в більшості однодольних рослин? Як вона називається? 3. У чому полягає головна відмінність кореневої системи більшості дводольних рослин від кореневої системи однодольних?

Слайд 3

Зовнішня будова кореня

Слайд 4

Внутрішня будова кореня

Слайд 5

Внутрішня будова кореня

Слайд 6

Кореневий чохлик

Слайд 7

Кореневі волоски

Слайд 8

Лабораторна робота № 3. Внутрішня будова кореня у зв’язку з його функціями Мета: розглянути особливості внутрішньої будови кореня й пояснити її зв’язок із функціями, які виконує корінь. Обладнання й матеріали: мікроскоп, постійні мікропрепарати поздовжніх і поперечних зрізів кореня, зошит, підручник.

Слайд 9

Хід роботи 1. Розгляньте на мікропрепараті кореневий чохлик. Відмітьте особливості його будови й занесіть їх у таблицю. Також занесіть у таблицю функції, які виконує ця структура кореня. 2. Розгляньте на мікропрепараті шкірку. Відмітьте особливості її будови й занесіть їх у таблицю. Також занесіть у таблицю функції, які виконує ця структура кореня. 3. Розгляньте на мікропрепараті первинну кору. Відмітьте особливості її будови і занесіть їх у таблицю. Також занесіть у таблицю функції, які виконує ця структура кореня. 4. Розгляньте на мікропрепараті в центральному циліндрі судини. Відмітьте особливості їх будови й занесіть їх у таблицю. Також занесіть у таблицю функції, які виконує ця структура кореня. 5. Розгляньте на мікропрепараті в центральному циліндрі ситоподібні трубки. Відмітьте особливості їх будови й занесіть їх у таблицю. Також занесіть у таблицю функції, які виконує ця структура кореня.

Слайд 10

Структура кореня Особливості будови Функції Кореневий чохлик Шкірка Первинна кора Судини Ситоподібні трубки

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія