Класифікація квіткових рослин. Розподіл квіткових на класи й родини
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
1. У яких умовах можуть зростати покритонасінні рослини? 2. Чим покритонасінні рослини відрізняються від голонасінних? 3. Які загальні ознаки покритонасінних рослин можна назвати?
Практична робота № 4. Розпізнавання видів кімнатних рослин Мета: навчитися розпізнавати кімнатні рослини та характеризувати їх, відображаючи пристосованість до місць зростання в природних умовах. Обладнання й матеріали: довідники з кімнатних рослин, кімнатні рослини з різних природних біотопів або їхні зображення на малюнках чи фотографіях, зразки паспортів кімнатних рослин.
Хід роботи 1. Розгляньте надані вам кімнатні рослини або їх зображення і визначте їхні назви, використовуючи відповідні довідники. 2. Використовуючи матеріали довідників, розподіліть рослини на три групи згідно з умовами їх зростання у природі: «Рослини посушливих територій», «Рослини вологих територій», «Рослини територій середньої зволоженості». 3. Розгляньте рослини, які належать до групи «Рослини посушливих територій». Визначте ознаки, які є характерними для рослин цієї групи, і запишіть їх у таблицю. 4. Розгляньте рослини, які належать до групи «Рослини вологих територій». Визначте ознаки, які є характерними для рослин цієї групи, і запишіть їх у таблицю. 5. Розгляньте рослини, які належать до групи «Рослини територій середньої зволоженості». Визначте ознаки, які є характерними для рослин цієї групи, і запишіть їх у таблицю. 6. Виберіть по одній рослині з кожної групи й заповніть на неї паспорт згідно з наявним зразком. 7. Закінчіть заповнення таблиці та зробіть висновок, у якому вкажіть, яким чином рослини пристосовуються до різних умов існування в природі.
Група Представники Характерні риси Рослини посушливих територій Рослини вологих територій Рослини територій середньої зволоженості
Схожі презентації
Категорії