X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Клас Однодольні. Представники родини Лілійні. Практична робота № 3. Визначення рослин класу Однодольні

Завантажити презентацію

Клас Однодольні. Представники родини Лілійні. Практична робота № 3. Визначення рослин класу Однодольні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Клас Однодольні. Представники родини Лілійні.

Слайд 2

1. Яке значення мають рослини родини Злаки? 2. Які риси характерні для рослин родини Злаки? 3. Які злаки є найпоширенішими в Україні?

Слайд 3

Паспорт родини Лілійні Родів 10, видів 750. Квітка - О3+3Т3+3П(3). Поширення - помірні й субтропічні області Північної півкулі. Життєва форма - багаторічні трав’янисті рослини із цибулинами. Запилення - комахами. Плоди - коробочки. Найважливіші роди - Тюльпан, Лілія, Гусяча цибуля. Культурні рослини - лілія, тюльпан.

Слайд 4

Вороняче око

Слайд 5

Л І С О В А Л І Л І Я

Слайд 6

Конвалія

Слайд 7

Чемериця

Слайд 8

Неопалима купина

Слайд 9

Практична робота № 3. Визначення рослин класу Однодольні Мета: навчитися визначати однодольні рослини, використовуючи визначник або визначальну картку. Обладнання й матеріали: визначник або визначальна картка, живі або гербарні зразки однодольних рослин, лупа, препарувальні голки.

Слайд 10

Хід роботи 1. Ознайомтеся з визначником або визначальною карткою. Зверніть увагу на те, що визначник складений за певними правилами. Сукупність ознак рослин, що визначаються, розташована в певній послідовності та є ключем для визначення. Ключ має декілька рівнів. На кожному з них ознаки, що виключають одна одну, розподілені у дві групи (тезу й антитезу). Біля кожної тези або антитези є посилання на номер того рівня, на якому продовжується визначення рослини. На останньому рівні замість посилання розташована назва рослини, що визначається. 2. Розгляньте структуру ключа і знайдіть його рівні. 3. Ознайомтеся з ознаками, які описані на першому рівні, і співвіднесіть їх опис із рослиною, яку вам потрібно визначити. 4. Виберіть ту групу ознак (тезу або антитезу), що відповідає вашій рослині, і знайдіть посилання на наступний рівень ключа. 5. Повторюйте цю операцію доти, поки не визначите рослину. 6. Зробіть висновок, у якому вкажіть назви визначених рослин та ознаки, найбільш характерні для представників класу Однодольні.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія