X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Кислоти"

Завантажити презентацію

"Кислоти"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кислоти Фізичні та хімічні властивості кислот,поширення у природі та застосування кислот.

Слайд 2

Кислоти – складні речовини що містять у своєму складі Гідроген , здатний заміщуватися на метал , і кислотний залишок .

Слайд 3

Фізичні властивості кислот Найчастіше бувають рідинами проте трапляються й тверді кислоти. Важчі за воду Деякі леткі. Майже всі кислоти безбарвні. Їдкі речовини.

Слайд 4

Хімічні властивості кислот Лакмус – червоний. Метилоранж – рожевий. Фенолфталеїн – безбарвний. Взаємодіють з металами до Н (реакція заміщення). Взаємодіють з основними оксидами. Взаємодіють з лугами і основами (реакція нейтралізації)

Слайд 5

Взаємодія з солями . При умовах : a) якщо реагуюча кислота є сильніша , ніж та що входить до складу солі . б) якщо в результаті реакції випаде осад . в) якщо сіль утворена нестійкою кислотою.

Слайд 6

Поширення у природі Багато харчових продуктів кислі на смак. Такого смаку їм надають органічні кислоти.Кислий смак лимона зумовлений наявністю лимонної кислоти , яблука – яблучної кислоти , кислого молока – молочної кислоти . Оцет є розчином оцитової кислоти. Кислоти також трапляються у природі у вільному стані : наприклад , сульфідна (сірководнева) кислота є у вигляді вулканічних газах і у водах мінеральних джерел. Хлоридна кислота -входить до складу шлункового соку. Карбонатна кислота – до складу природних мінеральних вод .

Слайд 7

Застосування кислот Найбільше значення має сульфатна кислота, її використовують для добування інших кислот,солей, мінеральних добрив,ліків,фарб,вибухових речовин тощо. Серед найважливіших кислот хлоридна і нітратна, їх застосовують для добування солей,ліків,мінеральних добрив , і багатьох органічних сполук. Споживання кислот у невеликих кількостях необхідне.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія