X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Енергозбереження в моїй оселі

Завантажити презентацію

Енергозбереження в моїй оселі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міністерство науки і освіти України ЗОШ 1-3ст. №3 м. Жмеринки Енергозбереження в моїй оселі проектна робота учениці 6-А класу Вовк Стефанії Керівник проекту Вчитель біології Тишко Л. В. м. Жмеринки 2014р.

Слайд 2

Довкілля — це природний капітал, Без нього людство жде загибель і провал. Слід повернутися обличчям до проблеми І не лише писати про красу поеми, А зберегти, примножити природу, Для нас і для майбутнього народу. /Н. Красоткіна Бережливість — краще прибутку. /Народна мудрість/

Слайд 3

Вступ Протягом всієї попередньої історії задоволення потреб людства відбувалося автоматично і люди були переконані, що повітрям, водою і ґрунтом вони забезпечені в достатку на всі часи. Але в останні часи людство усвідомило, що це не так. Наше здоров`я повністю залежить від здатності природи і природного середовища, в якому ми проживаємо, від якості повітря, яким ми дихаємо, їжі і води, які ми споживаємо. Висновок фахівців, що займаються цією проблемою, досить жорсткий: « Або людина зміниться у своєму ставленні до природи, або їй призначено зникнути з лиця Землі». Енергозбереження є дуже важливим заходом збереження природи та природних ресурсів. Розглянемо це на прикладі моєї оселі.

Слайд 4

Хід роботи 1. Зафіксувати, скільки родина сплатила за електроенергію за минулий місяць. 2. Слідкувати, щоб запропоновані вами правила енергозбереження члени вашої родини ретельно виконували ( вчасно вимикали світло, телевізор, розморожували холодильник, тощо). 3. Визначити, скільки сплачено за електроенергію у місяць енергозбереження. 4. Підрахувати, скільки коштів буде збережено впродовж року.

Слайд 5

План моєї оселі Розташування енергоносіїв в квартирі Вмикачі світла Розетки

Слайд 6

Практичні розрахунки Витрати електроенергії в моїй оселі Доба (кВт) Рік (кВт) Люстра 58,6 Лампочки 0,46 171,6 Комп’ютер 1,5 540 Пральна машина 1,5 288 Інші прилади 1,5 640 всього 4,96 1698,2

Слайд 7

Витрати електроенергії в період економії

Слайд 8

Реальна економія електроенергії склала Доба (кВт) Рік (кВт) Всього без економії 4,96 1698,2 Всього з економією 3,98 1273,1 Всього зекономлено електроенергії 1,01 425,1 Всього зекономлено гривень 0,25 103,72

Слайд 9

Моя родина сплатила за серпень місяць 36,54 грн. за електроенергію. У вересні ми економили і сплатили 25,58 грн. Родина зекономила за один місяць 10,96 грн., заощаджуючи енергію. Це пов’язано із заміною ламп розжарювання на економніші лампи.

Слайд 10

Висновок Аналізуючи дані показники, можна сказати, що: 36,54*12=438,54 грн. – ми сплатили б за рік за електроенергію без економії. 25,58*12=306,96 грн. - ми сплатимо за рік за електроенергію з економією. 438,54-306,96=131,58 грн. – це приблизна сума, яку отримує моя родина за збережену електроенергію.

Слайд 11

Мої правила енергозбереження 1. Купувати енергозберігаючі побутові прилади. 2. Виключати всі електроприлади, які не використовуються. Не залишати їх у режимі очікування. 3. Не тримати електричні пристрої на зарядці більше, ніж необхідно для повної зарядки акумулятора. 4. Вмикати освітлення тільки тоді, коли при денному світлі працювати не можна. 5. Замінити вікна на енергозберігаючі. 6. Щільно закривати дверцята холодильника й морозильника.

Слайд 12

Загальний висновок Таким чином, наша сім’я зекономить гроші по проекту “енергозбереження в оселі”. Отже, цей проект допоможе нашому сімейному бюджету. Людина постійно потребує енергії, споживання її призводить до втрат не відновлюваних джерел енергії таких як: нафта, вугілля. Це призводить до витрат корисних копалин. Одним з найдешевших способів зменшення забруднення довкілля є економія енергії. Потрібно берегти енергію для того, щоб зберегти корисні копалини на наших землях, і довкілля. Кожна дитина має внести свій, хоч і невеликий, вклад в енергозбереження.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія