X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ДЕГРАДАЦІЯ ТА РЕГРЕС

Завантажити презентацію

ДЕГРАДАЦІЯ ТА РЕГРЕС

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ДЕГРАДАЦІЯ ТА РЕГРЕС Безуглий Данило 11-А

Слайд 2

Що таке деградація та регрес Деградація — поступове погіршення якості, втрата цінних властивостей. Регрес — рух назад, повернення до старих, віджилих форм, занепад, деградація, зміни у гірший бік, протилежність прогресу.

Слайд 3

Деградація у біології Деградація РНК — загалом означає процес розкладання полімеру рибонуклеїнової кислоти на складові мономери, якими є рибонуклеотидфосфати.

Слайд 4

ДЕГРАДАЦІЯ людини Як проявляється деградація особистості? Перші ознаки деградації з’являються задовго до повного розпаду особистості. Коло інтересів у таких людей звужується, головним чином в загальнокультурному аспекті: вони перестають дивитися фільми, читати книги, відвідувати концерти. Їм властиві легковажність, плоский гумор, безтурботність поряд з примхливістю, невдоволенням і бурчанням. Вони стають надокучливими і фамильярными. Їх судження легковажна і поверхневі, а в поведінці спостерігаються розв’язність, схильність до цинізму, зниження почуття сорому й огиди. Розвиваються такі якості, як егоїзм, брехливість, егоцентризм. @zhestkach_194_

Слайд 5

Деградація у хімії Піроліз, або теплова деградація — від «піро» — вогонь, і «лізис» — розчинення; означає «розчинення вогнем» (так само «гідроліз», «електроліз») — хімічна реакція, під час якої органічні сполуки розпадаються.

Слайд 6

Деградація у природі Сьогодні на Землі під загрозою знищення опинилося близько 25 тис. видів рослин, 72 млн. га тропічних лісів. Щодня на планеті зникає від одного до десяти видів тварин, щотижня — мінімум один вид рослин. Сьогодні в Африці кількість великих ссавців становить лише 10 % тієї, що була там 100 років тому. Ще 30 років тому на цьому континенті жили 100 тис. носорогів, а нині — менше ніж 4 тис. Щороку понад 6 млн. га земель перетворюються на пустелі. Це і є деградація.

Слайд 7

Сифака Ці пухнасті красені з роду лемурів мешкають виключно на острові Мадагаскар. Полювання, вирубка лісів та масштабні лісові пожежі знищують улюблені місця їх проживання та скорочують чисельність виду.

Слайд 8

Коала В дикій природі залишилося всього 100 тисяч коал, стверджують в австралійському фонді Koala. А все тому, що до ХХ ст. в Австралії на них активно полювали та продавали їх цінне хутро в Європі та США. Є дані, що внаслідок засушливих і неврожайних 1926-1927 років в Австралії лише за один місяць після відкриття полювання було знищено 600 тисяч цих пухнастих красенів. Сьогодні основну загрозу цим тваринам становлять: вирубка евкаліптового дерева, лісові пожежі, урбанізація, напади собак.

Слайд 9

Амурський тигр Амурським тиграм також загрожує зникнення. В 30-х роках ХХ ст. їх чисельність сягала всього лише 50 особин. Та завдяки цілеспрямованим діям небайдужих людей нині в дикій природі амурських тигрів налічується від 413 до 529 осіб.

Слайд 10

Зебра Греві За таке незвичне забарвлення стародавні природознавці називали зебру Греві «тигровим конем». В минулому ці зебри мешкали на територіях від Єгипту до Північної Африки, нині ж їх зосталось лише 2 500, більшість з яких мешкає в Кенії.

Слайд 11

Велика панда Виявляється, що цих неповоротких чорно-білих ведмедиків залишилося близько 700 особин. Колись вони заселяли майже всю територію Китаю і В’єтнаму. Великих панд називають також бамбуковими ведмедями, адже бамбук – це їхня основна їжа.

Слайд 12

Гірський карликовий опосум Карликовий опосум – це нічна тваринка, що живе на деревах. Вага її становить від 6 до 80 г. Як би не дивно це було, але перший гірський карликовий опосум був помічений зовсім нещодавно – у 1966 році. З того часу їх популяція постійно зменшується.

Слайд 13

Сніговий барс, або ірбіс Розкішний сніговий барс чудово почуває себе лише поміж скелями, каміння й снігу. Густе хутро захищає його від холоду, а широкі ніздрі дають змогу вдихати достатню кількість розрідженого гірського повітря. Завдяки широким волохатим лапам сніговий барс легко пересувається по снігу.

Слайд 14

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ! DanielBezugly.ind

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія