X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
цікавості про птахів

Завантажити презентацію

цікавості про птахів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

(ребуси, кросворди, ігри,анаграми)

Слайд 2

Слайд 3

, ОБ ,,,

Слайд 4

,, ,,

Слайд 5

Р

Слайд 6

Ж , ,

Слайд 7

, ,,,

Слайд 8

40 А

Слайд 9

,,, , Н

Слайд 10

КА РКА _________________

Слайд 11

,,, ,

Слайд 12

,, ,,

Слайд 13

СО

Слайд 14

О РО ,,,

Слайд 15

, ,,,

Слайд 16

С 3 Ж

Слайд 17

, ,, Я

Слайд 18

І О Л ,,

Слайд 19

Відповіді до ребусів: Горобець,шпак,шишкар,жайворонок, дрізд,сорока,синиця,канарка,грак,сойка, сова,ворона,зозуля,стриж,дятел,іволга.

Слайд 20

Слайд 21

1. Дзьоб міцний і гарні крила, Чорний хвіст, жилетка сіра, Чи присяде, чи летить, - «Кар, кар, кар!» - усе кричить. 2.Тут і там вона літає, І на хвіст плітки збирає. Що довідається, — все вмить по лісу рознесе. 3. Цікаві пташини у нас проживають. Животики жовті Ці пташечки мають. За море у теплі краї не літають, А з нами зимують, На гілці співають. 4. По асфальту чимчикує, Із людьми про щось воркує... Сизокрилий, добрий птах, Знається він на листах! 5. Ми ловимо комах, жучків, Їмо маленьких черв’ячківі. В теплі краї не відлітаємо. Під стріхою ми хати маємо.

Слайд 22

ВІДПОВІДІ: Ворона Сорока Синиці Голуб Горобці

Слайд 23

1.У садочку понад тином я зробив йому хатину. Він навколо обдивився, засміявсь і оселився. 2. Що за диво, що за птах Наганяє жабам жах? На одній нозі дрімає 3. Понад хмарами літає, І на хаті хатку має. Пильно здобич виглядає. Як побачить її — вмить Камінцем униз летить. 4. Білосніжні, гарні птиці Дім будують на водиці, Дуже схожі на гусей, Обережні до людей! 5. Ось вечірньої години Заховались в кущ малини. Та на дуду голосну Грають пісню чарівну. 6.Гарна пташка, золотава, Має пір’ячко яскраве. Все співає, не мовчить, 7. Летіли гості, А бува, як кіт, кричить. Сіли на помості, Без сокири і лопати 8. У полі вранці першим прокидається, Поробили собі хати. У піднебессі заливається. Згори ніжна пісня ллється. Відгадай, як птах той зветься? 9.Маленька, чорненька, співає, щебече, Під стріхою з глини зліпила гніздечко, Роздвоєний хвостик, як ножички, має. Що це за пташина? Хто пташку цю знає?

Слайд 24

ВІДПОВІДІ: Шпак Лелека Яструб Лебеді Солов’ї Іволга Птахи Жайворонок Ластівка

Слайд 25

Слайд 26

Гра «Хто це?» Учні по черзі беруть картинки із зображенням птахів, щоб інші не бачили, що там намальовано, і описують птаха за планом, записаним на дошці. Учні відгадують, що це за птах. Якого кольору пір'я? Який хвіст, дзьоб, ноги? Чим живиться? Де живе? Зимуюча чи перелітна птаха?

Слайд 27

Гра “Загубилися слова”. Весною птахи будують... і відкладають.... Улітку вони виводять... З настанням осені відлітають у теплі краї... Їх змушує летіти у вирій.... Залишаються зимувати... Вони живляться...

Слайд 28

Конкурс кмітливих За 5 хвилин з цих букв потрібно скласти якомога більше назв птахів. Одну букву можна використовувати декілька разів.

Слайд 29

Конкурс кмітливих Сова, сорока, сойка, сокіл, ластівка, орел, соловей, пелікан, перепілка, лелека, ворона, павич, тетерів.

Слайд 30

Гра “Вчимося любити природу” Учитель промовляє фразу, а учні повинні сказати, любить або не любить людина птахів і чому. 1)Діти вішають на дерева шпаківні. 2)Людина ловить птахів з метою продажу. 3)Людина полює на лебедів. 4)Діти вилікували ластівці крило. 5)Людина тримає птаха в клітці. 6)Людина підгодовує голубів в парку. 7)Діти полізли дивитися на яйця в гнізді. 8)Хлопчик цілиться з рогатки в горобця.

Слайд 31

Слайд 32

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

Слайд 36

Слайд 37

Слайд 38

ВІДПОВІДІ: ВОРОНА, ДЯТЕЛ, ПІВЕНЬ,СОЙКА СИНИЦЯ, ЛЕЛЕКА, ІВОЛГА, ШПАК КАЧКА, СОЛОВЕЙКО, ГУСАК, ПІВЕНЬ ЛЕБІДЬ, ЧАПЛЯ, ЖАЙВІР, ЛЕЛЕКА СОВА, СОРОКА, ГОРОБЕЦЬ, ЗОЗУЛЯ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія