X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Биотехнология"

Завантажити презентацію

"Биотехнология"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Генна інженерія - це метод біотехнології, який займається дослідженнями з перебудови генотипів.

Слайд 4

Сучасний рівень знань біохімії , молекулярної біології і генетики дозволяє розраховувати на успішний розвиток нової біотехнології - генної інженерії, тобто сукупності методів, що дозволяють шляхом операцій ( у пробірці) переносити генетичну інформацію з одного організму в інший. Перенесення генів дає можливість долати міжвидові бар'єри і передавати окремі спадкові ознаки одних організмів іншим . Мета генної інженерії - отримання клітин ( в першу чергу бактеріальних ) , здатних у промислових масштабах напрацьовувати деякі «людські» білки.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

1. Рестрикція - розрізання ДНК, наприклад, людини на фрагменти. 2. Лигирование - фрагмент з потрібним геном включають в плазміди і зшивають їх. 3. Трансформація - введення рекомбінантних плазмід в бактеріальні клітини. 4. Скринінг - відбір серед клонів трансформованих бактерій тих, які плазміди, що несуть потрібний ген людини.

Слайд 8

Слайд 9

Клітинна інженерія - методика конструювання кліток нового типу на основі їх культивування, гібридизації та реконструкції. *Культивування клітин - це метод збереження життєздатності клітин поза організмом в штучно створених умовах.

Слайд 10

Слайд 11

Отримання і застосування культур клітин тварин, людини, рослин і бактерій для культивування вірусів з метою створення вакцин, сироваток, діагностичних препаратів. Культивування культур клітин для отримання біологічно активних речовин. Отримання моноклональних антитіл (гібридом) для використання в медицині та ветеринарії. Генно-інженерні маніпуляції з клітинами для отримання нових форм, нових культур клітин, біопрепаратів та ін.

Слайд 12

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія