X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Біосфера

Завантажити презентацію

Біосфера

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Біосфера Гречуха Вікторія

Слайд 2

Біосфера – це… … природна підсистема географічної оболонки, що являє собою глобальну планетарну екосистему (населена живими організмами). Маса біосфери — близько 0,05 % маси Землі. Включає в себе: Атмосферу Гідросферу Літосферу Термін «біосфера» вперше застосував австрійський геолог Е.Зюсс (1875). Детально вчення про біосферу, як про особливу частину Землі розробив В. І. Вернадський(український учений).

Слайд 3

Вплив та наслідки людини на біосферу 1. Літаки викидають в атмосферу величезну кількість вуглекислого газу і водяної пари, оксиди азоту та сажу.

Слайд 4

2. Знищення лісів Ліси - відіграють дуже важливу роль в житті планети. Це-легені планети. В Африці за 50 років-вирубано 60% всіх лісів.

Слайд 5

3. Забруднення води Діяльність людини негативно впливає і на різноманітні водойми, забруднюючи промисловими та побутовими відходами. Порушення санітарного стану водойм, а також виснаження водних ресурсів загострює проблему питної води.

Слайд 6

4. Проблеми Світового океану З річковим стоком, викидами морського транспорту й, особливо, через аварії танкерів, у море потрапляє величезна кількість нафтопродуктів, солей важких металів, пестицидів.

Слайд 7

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія