X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ярослав Михайлович Стельмах

Завантажити презентацію

Ярослав Михайлович Стельмах

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ярослав Михайлович Стельмах

Слайд 2

Біографія Ярослав Михайлович Стельмах народився 30 листопада 1949 р. в Києві в родині відомого українського письменника Михайла Стельмаха.

Слайд 3

Закінчив Київський педагогічний інститут іноземних мов, Вищі літературні курси в Москві, аспірантуру. Особливі успіхи мав письменник у вивченні іноземних мов.

Слайд 4

Незважаючи на відчутні успіхи перекладача та драматурга несподівано навіть для самого себе почав писати твори для дітей.

Слайд 5

Автор популярних дитячих книг: «Митькозавр із Юрківки», «Голодний, Злий і Дуже Небезпечний»

Слайд 6

Загинув 7 серпня 2001 року в автомобільній катастрофі.

Слайд 7

Вшанування пам'яті

Слайд 8

Перелік творів П′єса «Крихітка Цахес» зроблена за мотивами всесвітньовідомої повісті Ернеста-Теодора-Амадея Гофмана, але її драматургічне перетворення настільки досконале, що п′єсу зареєстровано як оригінальний авторський твір.

Слайд 9

Ця п′єса – на всі часи: актуальна, із захоплюючою інтригою. Перегук із сучасністю настільки багатомірний і прозорий, що в радянські часи так і не вдалося домогтися цензурного дозволу на постановку. Але згодом вона вийшла друком і наразі – на багатьох сценах театрів і не тільки українських. З глядацьким і касовим успіхом довго жила на сцені Національного театру ім. І.Франка, Київ.  

Слайд 10

Актор Олекса Вертинський привіз в Україну шість Гран-прі з репрезентативних міжнародних фестивалей за  п′єсу Яр. Стельмаха – монодраму «Синій автомобіль». Вона йде на сцені «Молодого театру» з постійним аншлагом.

Слайд 11

Бурлескна комедія «Кохання в стилі бароко» з незмінним успіхом йде на сцені Національного театру ім. І.Франка (Київ), а також у Львівському театрі ім. М.Заньковецької та в інших театрах України, Білорусі (білоруською і російською мовами), а також у театрах Росіїї.

Слайд 12

Дуже відомі дві так звані «шкільні» п′єси Я.С. – «Драма в учительській» і «Привіт, синичко!».

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія