X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
іван іванович шишкін

Завантажити презентацію

іван іванович шишкін

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала Булаш Катерина студентка 42 групи Роль творчих особистостей в історії людства

Слайд 2

— російський художник-пейзажист, живописець і гравер-аквафортист. Академік , професор , керівник пейзажної майстерні Академії Мистецтв, засновник товариства пересувних художніх виставок. Іва н Іва нович Ши шкін

Слайд 3

Слайд 4

Народився Іван 13 (25) січня 1832 в місті Єлабуга в Вітебської губернії в купецькій родині. Він написав багато картин соснового лісу, серед найвідоміших — «Ранок в сосновому лісі», «Струмок у лісі», «Заповідник. Сосновий бір»,«Сосновий ліс»,«Туман в сосновому лісі».

Слайд 5

Як виглядає біографія Шишкіна художника? З самого народження - гарна сім'я, православні традиції, доброта, турбота і дбайливе ставлення до кожній істоти , що зустрічалася на шляху. Таке світовідчуття відбилося в кожному мальовничому полотні, яке створив Шишкін.

Слайд 6

"Рубання лісу" (1867)

Слайд 7

«Полудень» (1869)

Слайд 8

«У лісовій глушині»

Слайд 9

«Жито» (1878)

Слайд 10

«Серед долини ровния» (1883)

Слайд 11

«Туманний ранок» (1885)

Слайд 12

«Сосны осветленные соНцем» (1886)

Слайд 13

«Ранок у сосновому лісі» (1889)

Слайд 14

«Зима» (1890)

Слайд 15

У скарбниці російського мистецтва Івану Івановичу Шишкіну належить одне з найпочесніших місць. З його ім'ям пов'язана історія  вітчизняного пейзажу другої половини XIX століття. Твори видатного майстра, кращі з яких стали класикою національного живопису, знайшли величезну популярність. Серед майстрів старшого покоління І. І. Шишкін представляв своїм мистецтвом явище виняткове, якого не знали в області пейзажного живопису попередні епохи. Подібно багатьом російським митцям, він від природи мав величезний талант. Ніхто до Шишкіна з такою приголомшливою відвертістю і з такою щирою потаємність не повідав глядачеві про свою любов до рідного краю, до непомітної принади північної природи.

Слайд 16

Шишкін І.І. був талановитим живописцем XIX століття. Він був захоплений своєю роботою і до кінця свого життя не відступив від нових введень в області живопису. Часом він відходив від єдиної системи створення картин, чого вчили в академії, але він створював чудові шедеври, багато з яких зберігаються в Росії, Чехословаччині, Білорусії. Завдяки йому, ми можемо подивитися на ліси з тим захопленням, якого в наш час вже не зустрінеш. Він демонструє майстерність пензля, показуючи глядачеві свої почуття, переживання. Шишкін був упоєний красою російських земель, про що він сам говорив за життя.

Слайд 17

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія