X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Гельмут Коль"

Завантажити презентацію

"Гельмут Коль"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Ге льмут Коль— німецький політик, канцлер Федеративної Республіки Німеччини. Народився 3 квітня 1930 в Людвіґсхафені-на-Райні у католицькій сім'ї. Син митного чиновника.

Слайд 3

Слайд 4

У жовтні 1982 Шмідту не вдалося зберегти коаліцію в бундестазі, і Коль як лідер ХДС став канцлером у коаліційному уряді ХДС/ХСС — Вільна Демократична партія (ВДП). В 1983 коаліція ХДС/ХСС — ВДП здобула перемогу на виборах. У 1983 вибухнула криза пов'язана з розміщенням на території Західної Німеччини ядерної зброї, у 1984 пройшов семитижневий страйк у машинобудівній і металургійній промисловості. У 1987 на загальнонаціональних виборах коаліція ХДС — ХСС — ВДП знову одержала переважну більшість голосів.

Слайд 5

Після того як СРСР у 1989—1990 вимушений був піти зі Східної Європи, Коль виступив з ініціативою про возз'єднання Німеччини, яке відбулося в жовтні 1990. Очолювана ним коаліція в грудні 1990 на перших після 1933 загальнімецьких виборах була обрана в парламент, одержавши значну перевагу. Перед урядом Коля постали проблеми масового безробіття в Східній Німеччині.Коль підтримував розширення Європейського Союзу, у грудні 1991 беззастережно підтримав Маастрихтські угоди. У 1994 коаліція ХДС/ХСС — ВДП перемогла на загальнонаціональних виборах з незначною перевагою.

Слайд 6

31 жовтня 1996 р. після 5 145 днів після його першого обрання канцлером, Коль побив рекорд Конрада Аденауера за тривалістю перебування на цій посаді. На виборах у вересні 1998 коаліція ХДС/ХСС — ВДП програла Соціал-демократичній партії, і посаду канцлера зайняв лідер соціал-демократів Ґерхард Шредер. Наприкінці 1999 — початку 2000 Коля звинуватили у використанні незаконних джерел для фінансування своєї партії, і він змушений був піти з посади почесного голови ХДС.

Слайд 7

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біографія