X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"200 років від Дня народження Т.Г. Шевченка"

Завантажити презентацію

"200 років від Дня народження Т.Г. Шевченка"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Державний професійний заклад «Черкаський професійний автодорожній ліцей» Проект на тему: 200 років від Дня народження Т.Г. Шевченка Виконали: Учні групи ОС 6-13 Шкребтій Мирослава Гончаренко Ярослав Вязміна Анастасія

Слайд 2

Тарас Шевченко – видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу.

Слайд 3

Народився 25 лютого (9 березня за новим стилем) 1814 року в селі Моринці на Черкащині.

Слайд 4

В 1840 році була видана збірка віршів Шевченка «Кобзар»

Слайд 5

24 березня 1847 р. Т.Шевченка заарештовано та заслано до Орської фортеці з царською резолюцією про заборону писати i малювати. У 1857 році зусиллями друзів Т. Шевченка повернули з заслання.

Слайд 6

Десятирічне заслання, хвороби призвели до передчасної смерті Т. Шевченка 26 лютого (за новим стилем 10 березня) 1861 року помер видатний поет.

Слайд 7

Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія