X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Ренесанс"

Завантажити презентацію

"Ренесанс"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Робота учениці 9 класу Малокобелячківської ЗОШ 1-3ст Немирич Юлії Ренесанс

Слайд 2

Історія ренесансу Перехід від середніх віків до Нового часу дістав назву Відродження, або Ренесанс. Ренесансна культура розквітла у містах, де створювалися умови для звільнення суспільства від середньовічних приписів. Символом доби Відродження, її найвищим проявом, безумовно, є мистецтво. Рух Ренесансу розпочався в Італії, де античні традиції, власне, й не зникали остаточно, і поширився на країни Західної Європи. Характерні ознаки архітектури Ренесансу: простий і чіткий ритм, візуально відокремлені один від одного поверхи будівель, декоративна обробка зовнішньої поверхні стін, організація простору за центричним принципом.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Характерними ознаками культури Ренесансу були такі: 1.Світський, нецерковний характер культури Відродження, що було наслідком секуляризації (звільнення) суспільного життя загалом. 2.Відродження інтересу до античної культурної спадщини, яка була майже повністю забута у середні віки. .3Створення людської естетично-художньої спрямованості культури на противагу релігійній домінанті у культурі середніх віків. 4.Повернення у власне філософських дослідженнях до античної філософії і пов'язана з цим анти схоластична спрямованість філософських вчень Відродження. 5.Широке використання теорії «подвійної істини» для обґрунтування права науки і розуму на незалежне від релігії і церкви існування. 6.Переміщення людини, як основної цінності, у центр світу і в центр філософії, літератури, мистецтва та науки.

Слайд 7

«Мона Ліза» авторства Леонардо да Вінчі — один з найкращих творів Ренесансу Мона Ліза

Слайд 8

Каплиця Боїмів у Львові (1609 — 1615) — пам'ятка пізнього ренесансу в Україні. У мистецтві Ренесанс — назва стилю, що прийшов на зміну готиці. В Україні на початку 16 — пол. 17 ст., за доби розвитку міст і зростання міщанського стану. Пам'ятки Ренесансу характеристичні насамперед для західної області України, зокрема для Львова, до якого приїздили кваліфіковані майстри з мистецьких центрів Італії (Кастіліо Петро, Італьчик Петро, Красовський Петро, Римлянин Павло й ін.) і Німеччини (Пфістер Йоганн, Горст Гайнріх, Шольц Гануш та ін.).

Слайд 9

Деякі види інтер'єру

Слайд 10

Слайд 11

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Архітектура