X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Архітектура Польсько-Литовської доби"

Завантажити презентацію

"Архітектура Польсько-Литовської доби"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Архітектура Польсько-Литовської доби Підготували: Доля Вікторія та Труш Інна

Слайд 2

Луцький замок Луцький замок (Замок Любарта) - символ міста Луцька, могутня фортеця Волині. 1340-1385 рр

Слайд 3

Богоявленська церква м.Острог Церква є важливою домінантою Острозького замку XІV—XVІІ ст. У структурі споруди збереглися елементи архітектури готики і ренесансу.В результаті реставрації 1887-1891 рр. первісне архітектурне обличчя храму частково втрачено.

Слайд 4

Кам'янець-Подільський замок Кам'янець-Подільський не можна уявити без славнозвісного старого замку - унікальної оборонної споруди XI-XVII століття. Відколи засновано Кам'янець — замок разом з містом стає першорядною фортецею русько-литовської держави.

Слайд 5

Площа Ринок у Львові Площа Ринок – це своєрідний музей під відкритим небом, де витає дух середньовічного Львова, де кожен будинок є пам’ятником архітектури і оповитий власною легендою.

Слайд 6

Успенська церква м.Львів

Слайд 7

Сутковицька церква Видатним пам'ятником храмового оборонного зодчества на Україну є Сутковицька церква на Поділлі (початок 16 ст)

Слайд 8

У період Польсько-Литовської доби формуються особливості українського стилю у кам’яному будівництві Західної України, де ренесансний стиль поєднується з українським народним, перенесеним з дерев’я¬ного будівництва в кам’яні споруди церков, замків та великих місь¬ких будівель. Набувають поширення зрубні храми (тридільні, або трибанні і п’ятибанні)Зводяться замки-фортеці і замки-палаци.

Слайд 9

Використана література http://www.uhistory.ru/2010-07-14-14-10-50/484-2011-05-12-13-47-05.html http://www.stejka.com/ukr/volynskaja/luck/zamok/luckiy_zamok/ http://lvivtour.com.ua/ua/attractions/4.html# http://uk.wikipedia.org/wiki/Покровська_церква_(Сутківці)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Архітектура