X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Ідеали та цінності в житті людини"

Завантажити презентацію

"Ідеали та цінності в житті людини"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ідеали та цінності в житті людини Підготувала Подмаркова Вікторія 11-А клас «Добра людина не той, хто вміє робити добро, а той, хто не вміє робити зла» В. О. Ключевський

Слайд 2

Ідеал — це зразок (норма, прояв ідеального), згідно з яким людина (людність) визначає свою поведінку та способи життя за конкретних обставин.

Слайд 3

Ідеал суспільно-політичний етичний естетичний індивідуальний колективний тощо

Слайд 4

Цінності - це те, що особливо важливо для людини. Їх усвідомлення та реалізація дають їй можливість сформуватись як особистість, відчути задоволення від праці. Моральні цінності служать ідеалом для всіх людей.

Слайд 5

Сім фундаментальних цінностей Краса Свобода Справедливість Панування Користь Добро Істина

Слайд 6

Слайд 7

У кожному світогляді вироблявся свій ідеал людини. Що стосується наукового світогляду, то у ньому ідеальна людина — це насамперед усебічно й гармонійно розвинена людина, у якої досконалими є і зовнішність, і внутрішній світ, і поведінка, і інтелект, і моральні якості.

Слайд 8

Так, у міфології цей ідеал утілювався в образах Геракла, Афродіти та інших героїв і богів

Слайд 9

Для філософів ідеалом людини був образ мудреця, який не тільки пізнав найголовніші закони й може бачити сутність речей, а й своє життя будує відповідно до цих законів.

Слайд 10

Наукою встановлено, що існує три етапи морального розвитку людини. Назва Характеристика Перший етап Людина не робить поганих вчинків , бо боїться покарань . Якщо людина думає , що його можуть викрити в крадіжці , то він навряд чи буде красти. Другий етап Людина дорожить думкою групи , в якій знаходиться. Третій етап Поведінка визначається принципами , застосовними незалежно від авторитету групи . В їх основі лежать справедливість , взаємодопомога і рівність прав людини , повагу до його гідності як особистості. Людина не краде , тому що поважає інших людей. ! Правильним вважається поведінка, що відповідає подібним принципам.

Слайд 11

Найважливіша цінність для будь-якої людини - це життя. Але часом люди нею ризикують. Прочитайте тексти і визначте, в ім'я яких цінностей люди ризикували життям. Два друга-альпініста в горах потрапили під обвал каменів. Один серйозно постраждав, а другий врятував його, ризикуючи власним життям. Під час епідемії тифу лікар допомагав хворим, хоча знав, що ця хвороба невиліковна. У 1941 році на фронт йшли тисячі добровольців, щоб битися з фашистськими військами, що напали на нашу країну.

Слайд 12

Висновок На поведінку людей впливають ідеали і цінності. Ідеали - це зразки для наслідування, щось досконале. В якості ідеалу можуть виступати реальні люди або вигадані герої, суспільні ідеї та цінності. Цінностями називають всі предмети, явища (духовні та матеріальні), які бувають для людини важливими в його житті. Існують загальнолюдські цінності, які вважалися важливими завжди.

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Англійська мова