X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Французька МОВА: 10 причин для вивчення

Завантажити презентацію

Французька МОВА: 10 причин для вивчення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Французька МОВА: 10 причин для вивчення ПРезентацІя підготовлена вчителем французької мови агєєнко л.м.; рік 2017

Слайд 2

причина 1 Мова, якою розмовляють в усьому світі Французькою розмовляють понад 200 мільйонів людей на п’яти континентах. Франкофонія об’єднує 68 держав та урядів. Французька мова є другою мовою після англійської за кількістю тих, хто її вивчає, і дев’ятою в світі за кількістю тих, хто нею розмовляє. Це також єдина, разом з англійською, іноземна мова, яку можна вивчати в усіх країнах світу. Франція має найбільшу мережу закладів культури за кордоном, де французьку мову вивчають понад 750 000 осіб. Французька мова: 10 причин для вивчення. Презентація Агєєнко Л.М.

Слайд 3

причина 2 Мова, котра допомагає знайти роботу   Володіння французькою та англійською мовами є перевагою, яка збільшує ваші шанси на міжнародному ринку праці. Знання французької мови відкриває перед вами двері французьких підприємств як у самій Франції, так і за її кордонами – в усіх франкомовних країнах (Канада, Швейцарія, Бельгія та африканський континент). Франція, яка посідає п’яте місце в світі за обсягами торгівлі і третє місце за привабливістю для іноземних інвестицій, є економічним партнером першого плану. Французька мова: 10 причин для вивчення. Презентація Агєєнко Л.М.

Слайд 4

причина 3 Мова культури   Французька мова є міжнародною мовою кулінарії, моди, театру, образотворчого мистецтва, балету та архітектури. Знання французької мови означає доступ до оригінальних версій творів французької та франкомовної літератури, а також до кінофільмів та пісень. Французька мова є мовою Віктора Гюго, Мольєра, Леопольда Сендара Сенгора, Едіт Піаф, Жана-Поля Сартра, Алена Делона та Зінедіна Зідана. Французька мова: 10 причин для вивчення. Презентація Агєєнко Л.М.

Слайд 5

причина 4 Мова для подорожей   Франція є найпривабливішою для туристів країною, яку щороку відвідують понад 70 мільйонів осіб. Навіть елементарне знання французької мови зробить набагато приємнішим ваш візит до Парижа чи до будь-яких інших регіонів Франції (від лагідного Лазурного узбережжя до вкритих снігом альпійських вершин або ж диких берегів Бретані), а також допоможе зрозуміти культуру, ментальність та французький стиль життя. Французька мова буде для вас не менш корисною під час подорожі до Африки, Швейцарії, Канади, Монако, Сейшельських островів тощо. Французька мова: 10 причин для вивчення. Презентація Агєєнко Л.М.

Слайд 6

причина 5 Французька мова: 10 причин для вивчення. Презентація Агєєнко Л.М. Мова для навчання у вищих навчальних закладах Франції   Володіння французькою мовою дозволяє продовжити навчання у престижних університетах або вищих комерційних чи інженерних школах Франції, які вважаються одними з найкращих у Європі та світі. Студенти, які володіють французькою мовою, можуть отримати стипендію уряду Франції для навчання в рамках третього циклу вищої освіти Франції з будь-яких дисциплін і отримати диплом міжнародного зразка.

Слайд 7

причина 6 Французька мова: 10 причин для вивчення. Презентація Агєєнко Л.М. Друга мова у сфері міжнародних відносин   Французька мова є одночасно робочою та офіційною мовою ООН, Європейського Союзу, ЮНЕСКО, НАТО, Міжнародного Олімпійського комітету, Міжнародного Червоного хреста та багатьох міжнародних правових інстанцій. Французька мова є офіційною мовою трьох міст, де розташовані штаб-квартири європейських інституцій : Страсбурга, Брюсселя та Люксембурга.

Слайд 8

причина 7 Французька мова: 10 причин для вивчення. Презентація Агєєнко Л.М. Мова для спілкування з зовнішнім світом   Французька мова є третьою за ліком, після англійської та німецької, мовою за кількістю користувачів інтернетом і випереджає у цьому відношенні іспанську. Розуміти французьку мову означає мати інший погляд на світ, завдяки спілкуванню з франкомовними партнерами на всіх континентах та отриманню інформації від провідних міжнародних ЗМІ, що виходять французькою мовою (TV5, France 24, Radio France Internationale).

Слайд 9

причина 8 Французька мова: 10 причин для вивчення. Презентація Агєєнко Л.М. Мова, яку приємно вивчати   Французька мова – це мова яку легко вивчати. Існують численні методики вивчення французької мови у грайливій формі як для дітей, так і дорослих, завдяки яким можна швидко досягти рівня, що дозволяє спілкуватися французькою мовою.

Слайд 10

причина 9 Французька мова: 10 причин для вивчення. Презентація Агєєнко Л.М. Мова, яка допомагає вивчати інші мови   Вивчення французької допомагає опанувати інші мови, зокрема ті, що походять від латини (іспанську, італійську, португальську або румунську), а також англійську мову, адже сучасний словниковий запас цієї мови на 50% складається з французьких запозичень.

Слайд 11

причина 10 Французька мова: 10 причин для вивчення. Презентація Агєєнко Л.М. Мова кохання та духовності   Вивчати французьку, насамперед, означає отримувати насолоду від гарної, багатої та мелодійної мови, яку часто називають мовою кохання. Французька мова – це до того ж мова аналітичного типу, яка дозволяє чітко структурувати думку.

Слайд 12

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ! MERCI DE VOTRE ATTENTION! Французька мова: 10 причин для вивчення. Презентація Агєєнко Л.М.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Англійська мова