X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація З теорії ймовірностей

Завантажити презентацію

Презентація З теорії ймовірностей

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація З теорії ймовірностей

Слайд 2

Ми, книговидавці, пропонуємо вам додаткову літературу з теорії ймовірностей. Бажаємо вам успіху!

Слайд 3

“Ймовірність“ Рік: 1979 Автор: Ширяєв А.Н. Цей навчальний посібник являє розширений трьохсеместровий курс лекцій з теорії ймовірностей. Перша частина присвячена елементарної теорії ймовірностей і призначена для первинного ознайомлення з предметом . У другій частині викладаються математичні підстави теорії ймовірностей , що базуються на аксіоматиці Колмогорова . У третій частині розглядаються випадкові процеси з дискретним часом - випадкові послідовності.

Слайд 4

“Елементарне введення в теорію ймовірностей “ Автор: Гнеденко Б.В. , Хинчин А.Я. Ця книга написана в 1946 році двома видатними математиками , класиками теорії ймовірностей Борисом Володимировичем Гнеденко (1912 - 1995 ) і Олександром Яковичем Хінчіним (1894 - 1959). Вона витримала кілька видань у СРСР загальним накладом понад півмільйона примірників , видавалася в тринадцяти зарубіжних країнах , переведена на п'ятнадцять мов. По ній отримали перше знайомство з наукою про випадкове сотні тисяч майбутніх математиків , інженерів , фізиків , економістів , біологів , медиків , грунтознавців , психологів , соціологів і просто зацікавлених цим напрямком науки .

Слайд 5

"Теорія ймовірностей" Автор: Вентцель Е. С. Рік видавництва: 1969 Велика увага різним додаткам теорії ймовірностей (теорії імовірнісних процесів, теорії інформації, теорії масового обслуговування та ін.) Може бути корисний широкому колу читачів, які застосовують теорію ймовірностей в практичній діяльності.

Слайд 6

"Статистична незалежність в теорії ймовірностей, аналізі та теорії чисел" Автор: Кац М. Рік видавництва: 1964 У книзі викладаються в доступній і захоплюючій формі застосування деяких ідей теорії ймовірностей в інших областях математики.

Слайд 7

"Основні поняття теорії ймовірностей" Автор: Колмогоров А. Н. Рік видавництва: 1974 Концепція ймовірності, її інтерпретація і зміст, сфера її застосування і математична формалізація були предметом інтересу і довгих багатовікових пошуків, кульмінацією яких стала монографія А. Н. Колмогорова «Основні поняття теорії ймовірностей».

Слайд 8

"Теорія ймовірностей і математична статистика" Автор: Гмурман В.Є. Рік: 1972 Книга містить увесь матеріал нової програми з теорії ймовірностей та математичної статистики. Велику увагу приділено статистичним методам обробки експериментальних даних.

Слайд 9

"Теорія ймовірностей з елементами математичної статистики" Автор: Гурський Є.І. Рік: 1973 У цьому посібнику міститься виклад курсу теорії ймовірностей, а такж е елементів теорії випадкових функцій і математичної статистики. Крім теоретичного матеріалу, в книзі є велика кількість прикладів. Крім того, в кінці до аж дой глави пропонуються питання для самоперевірки і завдання.

Слайд 10

" Парадокси в теорії ймовірностей " Автор: Секей Г. Рік випуску : 1990 Книга угорського математика , що містить збори несподіваних висновків і тверджень з теорії ймовірностей , математичної статистики та теорії випадкових процесів . Вона написана жваво і захоплююче , представлений в ній матеріал можна використовувати для ілюстрації у вузівських лекціях з теорії ймовірностей , а деякі розділи - у роботі шкільних математичних гуртків. Для математиків різної кваліфікації , для всіх вивчають теорію ймовірностей і математичну статистику.

Слайд 11

" Введення в теорію ймовірностей та її застосування " Автор: Феллер В. Рік видання: 1984 Метою цієї книги є суворий виклад теорії ймовірностей як самостійного розділу математики. Книга розрахована на те, що щоб познайомити читача з різноманітними практичними додатками теорії ймовірностей.

Слайд 12

Ми гадаємо, що ми вам допомогли при вивченні теми “Теорія ймовірностей”

Слайд 13

Інтернет-ресурси: http://zyurvas.narod.ru/bibtver.html http://edu-lib.net/matematika-2/dlya-studentov/venttsel-e-s-teoriya-veroyatnostey-onlayn http://eek.diary.ru/p172272266.html

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Алгебра