X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Том Сойер

Завантажити презентацію

Том Сойер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Творчість Марка Твена і “Пригоди Тома Сойєра”

Слайд 2

Марк Твен народився в США (штат Міссурі) 30 листопада 1835 року. Коли хлопчикові було 12 років, його батько помер, тому сім'я жила у злиднях. Будучи ще зовсім дитиною, Марк Твен пішов працювати у друкарню. В цей же час він почав писати вірші. У 18 років він вирішив тимчасово присвятити себе подорожам, самоосвіті, вивченням кращих літературних творів усіх часів. (Семюель Ленгхорн Клеменс) Марк Твен

Слайд 3

Одного разу Марк був прийнятий лоцманом на судно, яке плавало по Міссісіпі. Це була його заповітна мрія, але радість тривала недовго, оскільки розпочалася громадянська війна і юнак був направлений на службу в загін конфедератів. Однак після розпаду загону Марк Твен дезертирував. У 1861 році Твен разом зі своїм братом поїхав на Далекий Захід, щоб працювати на рудниках. Він не знайшов там великого багатства, але зате виявив власні здібності до письменництва. Там же він придумав свій псевдонім, під яким сьогодні знаємо письменника і ми. «Mark TWAIN» дослівно означає «достатній рівень води для судна». Марк Твен черпав свої сюжети з життя, і це дуже притягувало читачів. До цих пір залишаються  и для мільйонів дітей та дорослих «Пригоди Тома Сойєра», «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Принц та жебрак» та інші твори автора. Помер Марк Твен 21 квітня 1910 року.

Слайд 4

“Пригоди Тома Сойєра” — популярний роман 1876 року, написаний  Марком Твеном, про пригоди хлопчика на ім'я Том Сойєр з містечка «Санкт-Петербург».

Слайд 5

Том Сойєр- енергійний, дотепний, підприємливий хлопчик дванадцятирічного віку, сирота, якого виховує тітка Поллі. Тітка Поллі - манірна і сувора жінка, яка вважає, що її християнський обов'язок - карати дитину для його ж блага: "... Бо сказано в Писанні, що хто шкодує різок - той псує дитину".

Слайд 6

В романі описуються різноманітні пригоди Тома і його друзів на протязі декількох місяців. В ході цих пригод він встигає стати свідком вбивства і викрити вбивцю, “побратися” з дівчинкою-однокласницею, втекти з дому й пожити на безлюдному острові, бути присутнім на власних похоронах, заблукати в печері і благополучно вибратися з неї, а також знайти дорогоцінний скарб.