X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сербська народна балада “Смерть матері Юговичів”; її стриманий напружений драматизм. Ознаки фольклорної балади у творі

Завантажити презентацію

Сербська народна балада “Смерть матері Юговичів”; її стриманий напружений драматизм. Ознаки фольклорної балади у творі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Сербська народна балада “Смерть матері Юговичів”; її стриманий напружений драматизм. Ознаки фольклорної балади у творі.

Слайд 2

Епіграф уроку Безумству храбрых поём мы славу! М. Горький (“Пісня про Буревісника”)

Слайд 3

Актуалізація опорних знань Запитання та завдання для учнів Дайте визначення балади як жанру (конкурс на краще визначення). Які ви знаєте види балад? Як ви вважаєте, які балади виникають під час героїчної боротьби народу? Чому література відгукується на події саме таким жанром?

Слайд 4

Походження балад Прованс – історична область на південному сході Франції – багата пам’ятками давньоримської архітектури Балади виникли з народних танцювальних пісень любовного змісту, популярних у південно-романських народів, спочатку у Провансі, а потім в Італії. Приблизно з ХІІ ст. баладою називався невеличкий ліричний віршик, який складався з 3-х або 4-х строф, частіше ж з 8-ми, 10-ти або 12-ти строф, що чергувалися з приспівом (рефреном). Спочатку такий твір виконувався (співався) для супроводу танців.