X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Переродження Скруджа

Завантажити презентацію

Переродження Скруджа

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Переродження Скруджа як наслідок осмислення свого життя. ©

Слайд 2

Епіграф уроку А найкраще було те, що і Майбутнє належало йому і він міг ще змінити свою долю. Ч. Діккенс

Слайд 3

Актуалізація опорних знань Бесіда з учнями Навіщо три Духи явилися Скруджу в Різдвяну ніч? Що показали духи герою під час подорожі? Що найбільше вразило Скруджа під час подорожі? Які почуття пережив герой, мандруючи в часі і просторі? Як вплинула подорож з Духами на Скруджа?

Слайд 4

Спостереження за змінами у житті героя Що було… Знайдіть у тексті портрет Скруджа. Простежте тему “внутрішнього холоду”, який переходить на зовнішність старого скнари. Скрудж схожий на “водопровідний кран на вулиці”, з якого ще “сочилася вода, і він, позабутий усіма, потроху обростав льодом у сумній самотності, поки не перетворився на понуру слизьку глибу”. Діккенс порівнює свого героя з негодою. Що страшніше: “льодяне серце” чи лютий мороз?

Слайд 5

Спостереження за змінами у житті героя Що змінюється… З появою привида Марлея починається шлях до воскресіння “мертвої душі” Скруджа. Перша сльоза розтоплює лід у холодній душі героя, коли він пізнає себе у маленькому хлопчикові, покинутому на Різдво. Перемога добра приходить не відразу. Скрудж не раз повертається до “холодного” стану своєї душі. Остаточне потрясіння – присутність на власних похоронах. Скрудж гаряче і пристрасно молить Духа змінити його долю.

Слайд 6

Спостереження за змінами у житті героя Що стало… “Плач” різдва змінюється “сміхом”, а страх поступається місцем “великій радості”. “Сам не знаю, що зі мною відбувається! Мені так легко, немов я пушинка, так радісно, наче я янгол, так весело, немов я школяр!” Все, що він бачив сповнювало його душу радістю”. “І продовжував сміятися, доки сльози не потекли по його щоках”. На серці в нього було легко і весело”

Слайд 7

Розкриття внутрішнього світу героя Стан приро