X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вишивка шовковими стрічками

Завантажити презентацію

Вишивка шовковими стрічками

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Творчий проект Вишивка стрічками Вишивка шовковими стрічками

Слайд 2

Призначення проектованого виробу Картина призначається для прикрашання інтер'єру. Основна вимога до неї – гармонійність поєднання з іншими його елементами.

Слайд 3

Вимоги до конструкції виробу До виготовленої картини ставляться такі вимоги: легкість у виготовленні, оригінальність, естетичність. Картина повинна бути красивою і виготовленою з екологічно чистих, не дорогих матеріалів.

Слайд 4

Вимоги до матеріалів Тканина Для основи вишивки стрічками можна використовувати найрізноманітніші тканини: бавовняні, будь-які лляні, шовкові, шерстяні. Головне, щоб тканина була досить міцною, щоб стібки надійно трималися та еластичною, щоб крізь неї вільно проходила стрічка. Важливим критерієм при виборі тканини є її гармонійне поєднання із колористикою композиції.

Слайд 5

Вимоги до матеріалів Види стрічок: Традиційно для вишивання використовують шовкові та атласні стрічки шириною від 2 до 13 мм. Вони гладенькі і мають блиск. Вуалева стрічка може бути гладенькою чи зі вставкою з атласу по центру. З неї вручну роблять троянди, які нашиваються на виріб, або ж в окремих випадках її використовують як основу. Мережані стрічки, прикрашені намистинками, чи призібрані застосовують як для вишивання, так і для декорування виробів. Стрічки і тасьму з органзи використовують для створення ефекту легкості і прозорості.

Слайд 6

Вимоги до матеріа