X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Технологія вирощування рослин (квітів) та догляд за ними

Завантажити презентацію

Технологія вирощування рослин (квітів) та догляд за ними

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Бородянська спеціалізована школа - загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів №1 КВІТНИК Підготувала старший вчитель трудового навчання Трохименко Ніна Миколаївна

Слайд 2

Кілька слів про інвентар .

Слайд 3

Плануємо клумбу Якщо дозволяють умови, то напрямок клумби обирають з півночі на південь: від півночі сіють насіння високих рослин, а на півдні – рослини меншої висоти.

Слайд 4

Плануємо кількість рослин для посіву й обираємо форму квітника. клумбу можна зробити різної конфігурації: круглу, овальну, прямокутну, трикутну і довільної – у вигляді метелика чи машинки.

Слайд 5

Круглий і трикутний квітник бажано розташувати на невеликому підвищені, щоб усі квіти були рівномірно освітлені. Квітник виглядатиме ошатніше, якщо його обгородити парканчиком. .

Слайд 6

Високі рослини висаджують на задній план квітника. У центрі – нижчі квіти, а біля краю клумби – зовсім низенькі.

Слайд 7

У круглій і трикутній клумбі, зазвичай, у центр висаджують високі квіти і навколо сегментами чи по колу невисокі рослини.

Слайд 8

Підготовка ґрунту Окресліть межі клумби. Скопайте землю й виберіть бур’яни. Не кидайте їх поруч з клумбою – одразу складайте у відро. Висівати насіння бажано почати з центру, поступово просуваючись до країв.