X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кондитерські вироби

Завантажити презентацію

Кондитерські вироби

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кондитерські вироби – історія і сучасність

Слайд 2

Презентація проекту по предмету: «Борошняно-кондитерські вироби»

Слайд 3

Якщо народна мудрість говорить, що хліб – усьому голова, то солодощі, особливо кондитерські вироби,можна вважати серцем кулінарного мистецтва.

Слайд 4

Мультимедійна презентація містить історію виникнення та походження кондитерських виробів; Цікаві факти щодо походження та назв тортів та тістечок. Дана робота може бути використана для практичного застосування викладачем, , майстром виробничого навчання. Дає можливість наповнити уроки новою інформацією та яскравою наочністю.

Слайд 5

Важко напевно встановити час виникнення кондитерського ремесла. Першими кондитерами були індіанці майя, які відкрили дивовижні властивості шоколаду, пізнали смак тростинового цукру і котрі готували потім із нього солодкі палички. Відомо, що під час археологічних розкопок у Єгипті знайдено «цукерки», виготовлені вручну з фініків. У пізні часи, при дворах королівських осіб й усієї вищої знаті у Європі кондитери входили до привілейованих слуг.

Слайд 6

Пряники

Слайд 7

Круасан

Слайд 8

Наполеон

Слайд 9

Еклер

Слайд 10

Безе

Слайд 11

Пахлава

Слайд 12

Брауні