X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Японський ландшафтний сад"

Завантажити презентацію

"Японський ландшафтний сад"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Японський ландшафтний сад Возної Марти

Слайд 2

Японія - країна-загадка, країна сходу сонця, країна, що для багатьох європейців так і залишиться нерозгаданою таємницею, незрозумілою й не оціненою. І не дивно, адже крім кардинальної різниці менталітетів, протягом майже двох тисячоліть вона була ізольована від навколишнього світу й тільки в середині XIX в. відкрила свої двері.

Слайд 3

Витоки японського саду лежать в синтоїзмі - стародавній релігії японців. Обожнюючи природу, поклоняючись сонцю, небу, горам, каменям, деревам, прихильники цієї релігії вважають весь навколишній світ храмом, сад же для них - постійно озвучена молитва.

Слайд 4

Японський сад – це філософія, світогляд і світобачення

Слайд 5

З прадавніх часів у країні сонячного сходу садовому мистецтву приділяли величезну увагу.

Слайд 6

Ще в ХІ столітті описані правила побудови саду. Ландшафтний японський сад завжди був пейзажним, яким милувалися мешканці палацу або заміської вілли.

Слайд 7

Основною особливістю традиційного японського саду є різноманітне використання каменю, що утворить своєрідний «кістяк» саду. Для композицій виробляється підбор каменів по розмірі й формі, перевага віддається старою, обвітреною або обточеним водою екземплярам. Цінуються й замшілі камені. Для розміщення груп каменів вибираються добре видні з різних крапок саду ефектні місця. Стінки й огорожі, водоспади й містки також споруджуються з каменю. Кам'яною крихтою покриваються площадки, вона ж використовується для імітації води при її відсутності на ділянці. Стилізація, символіка — важлива тридцятилітній, властивим композиціям, виконаним у японському стилі.