X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вплив кольору"

Завантажити презентацію

"Вплив кольору"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вплив кольору Колір певним чином впливає на нас і наше життя

Слайд 2

Все життя нас супроводжує колір. Ще в утробі матері ми сприймаємо червоно-рожеве свічення, в якому знаходимося. Колір значно впливає на нас: притягує нас і до нас, змушує робити покупки та викликає різноманітні емоції. Зумовлює раптові почуття і навіть фізіологічні реакції, від припливу крові до почуття холоду.

Слайд 3

Що являє собою колір? Ще у давні часи люди помітили, що будь-який колір або гамма кольорів якимось чином впливає на психіку людини, а також на її поведінку, настрій і стосунки між людьми. В залежності від того, який колір для людини є прийнятним, психологи здатні чимало розповісти про неї. Але варто звернути увагу на те, що вплив кольору на психіку людини може бути різний. Насамперед, це залежить від культурно-історичного контексту, від форми, фактури, а також просторового розташування кольорової плями, зосередженості і культурного рівня глядача, та багатьох інших факторів

Слайд 4

Відомо, що люди з порушеним зоровим сприйняттям кольору, відчувають дещо інші емоції, ніж ті, хто мають повноцінний зір. Також відомо що різні відтінки передають різний настрій. З віком, люди перестають відрізняти деякі відтінки кольорів. Різниця у сприйнятті також спостерігається у жінок і чоловіків. Чоловіки більше віддають перевагу холодним синім і блакитним кольорам, а жінкам більше підходять рожеві і червоні відтінки. Колір здатний викликати певний емоційний і душевний стан, але один і той же колір у людей різних народів викликає різні емоційні враження.

Слайд 5

На функціональні системи людини тим чи іншим чином здатні впливати усі спектральні кольори:

Слайд 6

Червоний У Китаї червоний вважається символом великої удачі. Жінки більше віддають перевагу червоним відтінкам ніж синім. Червоні відтінки викликають агресивний настрій. Це колір пристрасті, хоробрості, мощі, енергійності і самовпевненості. Люди, яким подобається цей колір люблять отримувати задоволення тут і зараз.

Слайд 7

Блакитний У східних культурах це колір безсмертя і довговічності. Сині кольори вважаються найбезпечнішими. Відтінки блакитного і синього викликають довіру. Вони символізують чистоту, захищеність, порядок та печаль. Якщо синій ваш улюблений колір, вам завжди є, що сказати, оскільки гарне вираження своїх думок – це ваш козир.

Слайд 8

Зелений У західних культурах асоціюється з грошима. В Ірландії цей колір викликає бурхливу реакцію, оскільки асоціюється з ірландськими католицькими націоналістами. Зелений – це колір любові. (Це не збіг, що багато грошей саме такого кольору …). Зелений колір – це колір життя і достатку. Якщо ви любите зелений колір, для вас суспільне благо більш важливе, ніж власне.

Слайд 9

Помаранчевий У США і Європі помаранчева упаковка підкреслює дешевизну товару. Помаранчевий колір знімає дратівливість і ворожість. Він передає дружелюбність і асоціюється з бадьорістю, угамуванням спраги і відновленням сил. Ті, кому подобається цей колір, здатні на щирі почуття і інтуїтивно налаштовані на успіх. Якщо ваш улюблений колір оранжевий, то кнопки вимикача, коли справа доходить до пристрасті, у вас немає.

Слайд 10

Жовтий Якщо жовтий ваш улюблений колір, то уважно стежте за кількістю вживаного у своїй мові слова "Я”, коли вас цікавить хтось ще. Жовтий - це колір сонця, життєвої сили, влади. Він є найбільш складними для нашого сприйняття. Він передає оптимізм, надію, життєрадісність, і в той же час обережність і боягузтво. Жовтий колір стимулює розумову діяльність і пам'ять.

Слайд 11

Фіолетовий У Європі це колір трауру і нових релігій, що робить його суперечливим. Цей колір пробуджує натхнення, уяву і духовність. Бузковий – це колір-символ ілюзій, уяви і фантазії. Він поєднує в собі сором’язливість, романтику, флірт, це грайливість в поєднанні з очікуванням. Якщо вам подобається бузковий колір, то залежно від того, як ви себе почуваєте, ви можете бути творчим романтиком або ж зовсім не любити її.

Слайд 12

Коричневий Є натуральним кольором, який часто зустрічається в природі і має нейтральне значення для всіх статей і культур. Коричневий колір є одним з сімейства помаранчевих і налаштовує на домашній комфорт і затишок. Символізує землю, спокій, витривалість, надійність і солідарність.

Слайд 13

Чорний Чорний – це поєднання всіх кольорів. Він представляє щось невідоме, таємне. Чорний, в основному, своєрідним чином стримує потік інформації, але немає ніяких сумнівів в тому, що в сучасній культурі він також асоціюється з "темною стороною”. Якщо ваш улюблений колір чорний, то за природою, ви віддаєте перевагу тримати все в собі, ніж виставляти напоказ. Чорний колір говорить: "Я не скажу вам нічого”. У західних культурах це символ трауру і смерті.

Слайд 14

Білий Білий – це світло, поєднання всіх кольорів. Білий колір символізує чистоту і духовність. Також він говорить і про простоту. Це колір досконалості, практичності і неземної краси. Люди, які люблять білий колір, швидше за все, люблять чистоту і порядок. У західних культурах це символ непорочності та чистоти, в азіатських культурах це символ смерті і трауру.

Слайд 15

www.themegallery.com Розрізняють три види дії кольору на людину: фізичну, оптичну та емоціональну Емоційний Фізичний

Слайд 16

Емоційний вплив кольору Залежність вибору переважного кольору від темпераменту ви можете спостерігати на малюнку. Характер і виразність кольору може значно змінюватись в залежності від різноманітних асоціацій.

Слайд 17

Цікаві факти

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Висновок Все життя нас супроводжує колір, і несе нам не тільки інформацію, але і безліч можливостей для розвитку і досягнення бажаного. Нам зостається тільки навчитися читати цю інформацію і вміти самим правильно внести її в життя. А в цьому, до речі, допомагає бірюзовий та смарагдово-зелений.

Слайд 27

Отже, взагалі зовсім не обов'язково бути маркетологами, рекламістами або психологами, щоб вміло користуватися кольором. Достатньо просто знати як впливає колір і чого ми хочемо досягти. Ну і, звичайно, трішечки фантазії та почуття міри.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне