X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Волонтери приймаючого міста

Завантажити презентацію

Волонтери приймаючого міста

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Волонтери приймаючого міста Механізм залучення та алгоритм відбору волонтерів

Слайд 2

Волонтери приймаючого міста Чемпіонат Європи з футболу 2012 року – це визначна спортивна подія для України та нашого міста. Але подія такого масштабу не може відбутися без допомоги волонтерів – людей, які знайшли час та сили бути відданими важливій для всієї країни справі! Волонтери допомагають іншим та розвивають себе як особистості, бо кожен з них отримує:

Слайд 3

Волонтери приймаючого міста - новий досвід; - нові знання, вміння та навички; - нових друзів та знайомих; - позитивні емоції; - вдосконалення своїх навичок з іноземної мови; - можливість спробувати себе у незвичних ситуаціях.

Слайд 4

Критерії відбору волонтерів: Вік не менше 18 років (на 1.03.2012р.) Знання англійської мови, принаймні на базовому рівні, або знання інших іноземних мов. Свідоме бажання стати волонтером, допомогти у представленні нашого міста на гідному рівні. Бажаний досвід роботи волонтером.

Слайд 5

Для того, щоб стати волонтером, необхідно: заповнити анкету кандидата у волонтери: безпосередньо в Харківському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» (ХМЦСССДМ «Довіра»), що розташований за адресою: просп. Гагаріна, 43-Б (ст. метро «Метробудівників», «Спортивна», на 2-му поверсі будинку дитячого садка № 337, вхід з двору), тел.: 771-54-57, 736-09-71; на сайті Харківської міської ради : http://www.city.kharkov.ua/ru/document/anketa-kandidata-u-volonteri-priymayuchogo-mista-harkiv-uyefa-yevro-2012tm-43303.html та відправити заповнену анкету на електронну адресу: volonter_evro@mail.ru (протягом вересня);

Слайд 6

Для того, щоб стати волонтером, необхідно: Пройти он-лайн тест з англійської мови компании «ETS Global» за адресою: http://eurotest2012.com/?lang=ukr (код та індетифікатор кожного волонтера для проходження тесту необхідно отримати в ХМЦСССДМ «Довіра». При собі мати студентський квиток або паспорт), термін – вересень -15 жовтня 2011р.