X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вища освіта в Чехословаччині

Завантажити презентацію

Вища освіта в Чехословаччині

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Словаччина

Слайд 3

Система освіти Словацької Республіки складається із загальноосвітніх навчальних закладів, середніх професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів. Загальноосвітні навчальні заклади діляться на школи першого рівня (1-4 класи) та школи другого рівня (5-9 класи). Середні професійно-технічні заклади забезпечують повну загальну освіту (гімназія, середні професійно-технічні заклади, чотирирічні училища з отриманням атестата зрілості), або ж неповну загальну освіту (дво- та трирічні училища). Середні професійно-технічні заклади надають студентам теоретичні знання та практичні навики за конкретною обраною спеціальністю. Загальноосвітні навчальні заклади та середні професійно-технічні навчальні заклади в Словацькій Республіці є державної та недержавної форми власності (приватні, церковні). Цього часу недержавні навчальні заклади становлять 7% від загальної кількості навчальних закладів Словацької Республіки. До досягнення 16-річного віку відвідання школи у Словаччині є обов’язковим.

Слайд 4

В системі вищої освіти Словацької Республіки функціонують 3 державні вищі навчальні заклади, 20 громадських університетів та 4 приватні вищі навчальні заклади неуніверситетського типу. Вища освіта Словацької Республіки складається з трьох ступенів: Перший ступінь – на отримання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр. Тривалість навчання 3 - 4 роки, після чого випускники отримують академічне звання „Бакалавр“, (скорочено „Bc“). Другий ступінь – на отримання освітньо-кваліфікаційного рівня магістр, інженер, або PhD. Зазвичай тривалість навчання такого типу 1 – 3 роки, продовжуючи перший ступінь навчання за такою ж або суміжною спеціальністю (загалом тривалість навчання – не менше 5 років), після чого випускники отримують академічне звання.

Слайд 5

Національна стипендіальна програма Словацької Республіки призначена також і на підтримку мобільності студентів, аспірантів, викладачів ВНЗ і науково-дослідних працівників для перебування у словацьких ВНЗ та науково-дослідних інститутах. Типи стипендій: Стипендії для іноземних студентів ВНЗ на частину магістерського навчання в обсязі 1 – 2 семестри (5 - 10 місяців) у словацьких ВНЗ. Стипендії для іноземних аспірантів на частину аспірантського стаціонарного виду навчання в обсязі 1 – 12 місяців у словацьких ВНЗ і інститутах Словацької Академії Наук. Стипендії для іноземних викладачів ВНЗ та науково-дослідних працівників в обсязі 1 – 12 місяців для проведення викладання, або дослідження у словацькому ВНЗ, інститутах Словацької Академії Наук і в неурядових організаціях на підставі запрошення.

Слайд 6

Стипендію можуть отримати гром