X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
слюсарна справа

Завантажити презентацію

слюсарна справа

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: Вступ. Загальні відомості про професію слюсаря-ремонтника. Історія розвитку та вдосконалення обробки металів, ремонтних технологій. Мета: Навчальна: дати учням уявлення про професію слюсаря. Познайомити їх з історією виникнення цієї професії; видами слюсарних робіт на різних підприємствах. Розвиваюча: розвинути кругозір та зламати стереотип про професію слюсаря та уяву про те, що слюсар повинен знати і уміти Виховна: виховувати почуття гордості за обрану професію

Слайд 2

Таке питання задає собі біль- шість випускників різних про- фільних навчальних закладів. Адже після закінчення школи багато хто ще не усвідомлював свого "місця під сонцем" і посту-пає за принципом "аби куди-небудь". Куди піти вчитися після школи?

Слайд 3

Експерти склали список професій, навчатися яким зараз йде величезна кількість людей.

Слайд 4

Завдяки вище наведеній діаграмі, ми можемо спосте- рігати, що в нашій країні дуже мало людей хоче пра- цювати у сфері обслуговування. Результатом чого стає мала кількість кваліфікованих робітників. Зараз величезним попи- том на ринку праці кори- стується така професія, як слюсар.

Слайд 5

Слайд 6

Професія слюсаря Слюсарні роботи – це обробка матеріалів, яка зви- чайно доповнює механічну обробку, або виготовлен- ня виробів сполученням деталей, складанням машин і механізмів, а також їх регулюванням. Слюсарні ро- боти виконуються за допо- могою ручного чи механізо- ваного інструмента або на верстатах.