X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моделювання спідниці. Підготовка викрійки до розкроювання

Завантажити презентацію

Моделювання спідниці. Підготовка викрійки до розкроювання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Моделювання спідниці. Підготовка викрійки до розкроювання.

Слайд 2

Що таке мода? Що таке модель? Хто розробляє моделі швейного виробу? Знання яких навчальних предметів вимагає професія модельєра?

Слайд 3

Моделювання Є початковою стадією виготовлення виробу, під час якого враховується призначення одягу, фігура людини, колір, малюнок тканини тощо.

Слайд 4

Моделювання спідниці з вертикальними рельєфами На шаблоні прямої спідниці від нижніх точок виточок провести вертикальні відрізки до лінії низу спідниці. Розрізати шаблон за позначеними лініями. Розсунути деталі та обвести окремо кожну з них.

Слайд 5

Моделювання спідниці, розширеної донизу На шаблоні прямої спідниці провести вертикальну лінію від кінців виточок до лінії низу. Розрізати шаблон знизу до кінця виточки. Закрити виточку та розсунути нижню частину шаблона. Обвести новий контур деталі спідниці.

Слайд 6

Моделювання спідниці з воланом На шаблоні прямої спідниці відкласти знизу 25-30см і поставити точку В. Провести горизонтальну лінію ВВ1. Відрізок ВВ1 розподілити на 5-6 рівних відрізків. Відрізати нижню частину по лінії ВВ1. Розрізати вертикальні відрізки, не дорізаючи 1-2 мм до верхнього краю. Розсунути шаблон, як на малюнку.

Слайд 7

Моделювання розширеної донизу спідниці з овальною кокеткою На шаблоні прямої спідниці відкласти від точок Т вниз 7-10 см, від Т1 – 5-7 см. З’єднати К і К1 плавною лінією. Відрізати верхню частину спідниці. Закрити талієву виточку. Від кінця виточки провести вниз вертикальну лінію