X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Мистецтво балету"

Завантажити презентацію

"Мистецтво балету"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мистецтво балету Виконала учениця 12-ої групи Кулішова Інна

Слайд 2

Балет Балет - синкретичний вид сценічного мистецтва, вистава із цілісним сюжетом, в якій засобами танцю передаються почуття персонажів. Танець у балеті має свою особливу техніку, якій потрібно довго й змалечку навчатися. На основі балету в 20-му і 21-му столітті розвинулися нові форми, такі, як танц-модерн, сучасний балет,  контемпорпрі денс. Мистецтво постановки балету та інших сценічних танців потребує спеціально навчених людей - хореографів, балетмейстерів.

Слайд 3

Історія розвитку балету Балет зародився в Італії в XVI столітті. На початку як об'єднана єдиною дією  сценка, епізод у музичному поданні, опері. Запозичений з Італії, у Франції розквітає  придворний балет як пишне урочисте видовище. Початком балетної епохи у Франції і в усьому світі слід вважати 15 жовтня 1581. Перший балет називався «Комедійний  балет королеви» (або «Церцея»), поставлений італійцем Бальтазаріні. Музичну  основу перших балетів складали народні і придворні танці, що входили в старовинну сюїту.

Слайд 4

Ведуча танцюристка у балетній групі називається прима-балерина

Слайд 5

Майстерність виконавців Те, що для глядача – прекрасне видовище, для виконавців - напружене фізичне навантаження.  Балет потребує величезних щоденних зусиль, самообмеження, насамперед у їжі (це дуже важко, тому що при великих фізичних навантаженнях апетит посилюється). У балеті дуже багато залежить від індивідуальних особливостей: в одних гарна гнучкість, в інших сила, третім легко вдаються стрибки, а хтось взагалі змушений піти, зрозумівши, що ця професія не для нього. Якщо навіть є чудові дані, проте немає працьовитості, завзятості та сили волі, то навряд чи ви станете артистом балету. Артист балету - це робота до сьомого поту та сліз - від невдач, фізичного болю та втоми.

Слайд 6

Головні позиції ніг в балеті: Перша позиція Друга позиція Третя позиція Четверта позиція П’ята позиція

Слайд 7

Балет сьогодні Як кажуть спеціалісти: «Балет прийняв виклик часу»

Слайд 8

Балет у кіноматографі

Слайд 9

Едгар Дега

Слайд 10

Петро Іллі ч Чайко вський  Докорінний злам у розвитку балетного мистецтва настає у зв'язку з діяльністю П. І. Чайковського, балетна музика якого органічно пов'язана із змістом і розвитком сценічної дії. До цього часу музика в балеті відігравала лише другорядну роль.

Слайд 11

Стиль костюмів змінювався згідно зі смаками і ідеологіями суспільства.

Слайд 12

Фільм “Чорний лебідь”

Слайд 13

фільм “Авансцена”

Слайд 14

Дякую за увагу !

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне