X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Львівський обласний центр репродуктивного здоров'я

Завантажити презентацію

Львівський обласний центр репродуктивного здоров'я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Комунальний заклад Львівської обласної ради “Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення”

Слайд 2

Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення Структура Центру Адміністрація Відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності Консультативно-лікувальне відділення з денним стаціонаром Лабораторно-діагностичне відділення Організаційно – методичне відділення Господарське відділення Відділення медико-психологічної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді»

Слайд 3

Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення Спеціалісти Центру Акушери – гінекологи; Гінекологи дитячого та підліткового віку; Урологи; Сексопатолог; Ендокринолог; Генетик; Психолог; Рентгенологи; Анестезіолог; Лікарі лаборанти.

Слайд 4

Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення Наказ МОЗ України від 29.11.2004р. №579 “ Про затвердження порядку направлення жінок для проведення першого курсу лікування безплідності методами допоміжних репродуктивних технологій за абсолютними показами за бюджетні кошти ” Перший курс лікування безплідності методами ДРТ жінкам у віці 19-40 років здійснюється за абсолютними показаннями, якими є: безплідність трубного походження (відсутність або повна непрохідність обох маткових труб) при нормогонадотропній функції; сурогатне материнство за умови виношування вагітності кровною ріднею: сестрою або матір’ю хворої, у якої безплідність маткового походження, пов’язана з відсутністю матки, аномаліями розвитку матки, синехіями у порожнині матки. Чоловічий фактор

Слайд 5

Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення Основні напрямки роботи

Слайд 6

Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення Діагностично - лікувальні можливості Центру 1.Лабораторна діагностика. обстеження на TORCH-інфекції; урогенітальні інфекції методом ПЛР та імунофлюоресцентним методом; пренатальна діагностика: а) біохімічний скринінг І триместру вагітності (PAPP, β- ХГ) б) біохімічний скринінг ІІ триместру вагітності (альфа-фетопротеїн, естріол, ХГ). гормональні обстеження: а) репродуктивна панель б) тиреоїдна панель в) гіпофізарно-наднирникові показники онкомаркери аналіз еякуляту імунологічні тести

Слайд 7

Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення Продовження 2.УЗД: органи малого тазу жінок і чоловіків; молочна залоза; щитоподібна залоза, наднирники; внутрішні органи; обстеження вагітних у І, ІІ і ІІІ триместрах.

Слайд 8

Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення Продовження 3.Діагностика патології шийки матки: цитологічне дослідження; цифрова кольпоскопія; виявлення ДНК високоонкогенних штамів HPV методом ПЛР.

Слайд 9

Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення Патологія шийки матки Кріодеструкція Радіохвильова хірургія (деструкція, ексцизія)

Слайд 10

Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення Профілактика та діагностика дисгормональних захворювань молочної залози УЗД молочних залоз Мамографія

Слайд 11

Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення Внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка є однією з форм лікування безпліддя і може бути проведена шляхом введення підготовлених (капацитованих) сперміїв у порожнину матки в період овуляції.

Слайд 12

Гістероскопія. 1.Підготовка до проведення допоміжних репродуктивних технологій. 2.Моніторинг ефективності лікування гіперпластичних процесів ендометрія. 3.Поліп ендометрія. 4.Гіперплазія ендометрія.

Слайд 13

Принципами роботи відділення медико-психологічної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» є: ДОСТУПНІСТЬ, ДОБРОВІЛЬНІСТЬ, ДОБРОЗИЧЛИВІСТЬ. А це означає, що клініка розташована в зручному місці, кожен може звернутися туди добровільно, там зустрінуть доброзичливо і обов’язково допоможуть, зберігаючи анонімність та конфіденційність.

Слайд 14

У відділенні медико-психологічної допомоги підліткам та молоді “Клініка, дружня до молоді” надають медичну допомогу: Гінекологи дитячого та підліткового віку; Уролог; Сексопатолог; Дерматовенеролог; Психолог;

Слайд 15

Діяльність відділення. Послуги, що надаються спеціалістами. Проведення інформаційно-просвітницької роботи з питань збереження репродуктивного здоров’я. Консультування, обстеження та лікування підлітків та молоді з метою виявлення гінекологічної, урологічної та дерматовенерологічної патології. Консультування: - з питань контрацепції серед дівчат та юнаків; - з питань безпечної статевої поведінки; - з питань планування сім’ї вагітних підлітків. Обстеження підлітків та молоді на ІПСШ.

Слайд 16

Анонімне консультування (дотестове, післятестове) і тестування на ВІЛ/СНІД Тренінгові робота, що скерована на формування у молоді відповідальної поведінки у статевих міжособистісних відносинах, збереження репродуктивного здоров’я та підготовки до усвідомленого батьківства. Проведення лекцій та бесід з підлітками (групові та індивідуальні) з питань статевого виховання, профілактики небажаної вагітності, інфекцій, що передаються статевим шляхом, збереження репродуктивного та сексуального здоров’я підготовки до створення сім’ї.

Слайд 17

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне