X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Казка

Завантажити презентацію

Казка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Казка Наближався Новий Рік…

Слайд 2

Title Маша побачила по телевізору рекламу Кіндер-Сюрпризу і захотіла отримати такий самий у подарунок.

Слайд 3

В лісі не було таких солодощів, але Машу це не зупиняло і вона стала просити Кіндер. Міша не знав, куди подітися від Машиних прохань і пішов до лісу.

Слайд 4

Там він зустрів Діда Мороза, розповів йому про подарунок для Маші та попросив допомогти. Дід Мороз сказав, що Маша не отримає від нього подарунок, бо він дарує подарунки тільки слухняним дітям. Міша разсердився. Дід Мороз порадив йому відкрити підприємство по виробництву Кіндерів. Підприємництво дуже прибуткова справа! І Маші догодити зможе, і грошей заробити. Тим паче в лісі у нього не буде конкуренції.

Слайд 5

Вирішив Міша відкрити свою фірму, не розуміючи нічого про організацію виробництва. Найняв рабітників. Вовки займалися виготовленням різних частин продукції та відправляли їх на склад, де із цих частин збирали готову продукцію інші робітники. Але продукція виходила низької якості і швидко псувалась!

Слайд 6

Засмутився Міша, що не зможе подарувати Маші до Нового Року подарунок. Але на допомогу йому прийшла Ведмедиця. Як з’ясувалось, фірма не працює через те, що обраний не вірний метод організації виробництва! Непотоковий метод не підходе для виробництва солодощів. І ведмедиця порадила обрати потоковий метод.

Слайд 7

Послухався Міша поради і організував на підприємстві механізовану поточну лінію з неперервним технологічним процесом. Але в результаті виходив не шоколад, який хотіла Маша, а карамель.

Слайд 8

Міша все став думати про збільшення прибутку своєї фірми. На щастя, у гості до нього прийшов його друг по цирку - Тигр, який останнім часом став