X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Франклін Делано Рузвельт"

Завантажити презентацію

"Франклін Делано Рузвельт"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Франклін Делано Рузвельт ( 30 січня 1882 - 12 квітня 1945 )

Слайд 2

Біографія Майбутній президент народився в багатій і поважній родині Джеймса Рузвельта. Батько володів спадковим маєтком Гайд-Парк на річці Гудзон і солідними пакетами акцій в низці вугільних і транспортних компаній. Мати Рузвельта, Сара Делано, також належала до місцевої аристократії.

Слайд 3

До 14 років Рузвельт отримував домашню освіту. У 1896-99 навчався в одній з кращих привілейованих шкіл в Гротона (штат Массачусетс). У 1900-04 Рузвельт продовжив освіту в Гарвардському університеті, де отримав диплом бакалавра. У 1905-07 він відвідував юридичну школу Колумбійського університету і отримав право на адвокатську практику, яку розпочав у солідній юридичній фірмі на Уолл-стріт.

Слайд 4

У 1905 він одружився зі своєю кузиною у п'ятому коліні Ганні Елеонорі Рузвельт (1884-1962). Її батько був молодшим братом президента Т. Рузвельта, який був кумиром Франкліна. У подружжя Рузвельтів народилося шестеро дітей, один з них помер у дитинстві. Елеонора Рузвельт зіграла значну роль в політичній кар'єрі чоловіка, особливо після 1921, коли він захворів на поліомієліт і вже не розлучався з інвалідним кріслом.

Слайд 5

Слайд 6

Початок політичної кар’єри Рузвельт досить рано включився в активну політичну діяльність в лавах Демократичної партії. У 1910 Рузвельт прийняв привабливу пропозицію від Демократичної партії США в своєму рідному адміністративному окрузі балотуватися в якості сенатора в легіслатуру штату Нью-Йорк і здобув перемогу. У передвиборній президентській кампанії 1912 він активно підтримав демократа Т. В. Вільсона.