X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ДИСКОНТНИЙ КЛУБ “Discount Pap Club”

Завантажити презентацію

ДИСКОНТНИЙ КЛУБ “Discount Pap Club”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ДИСКОНТНИЙ КЛУБ “Discount Pap Club” СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ Професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України

Слайд 2

Соціальна програма реалізовується Професійною спілкою атестованих працівників органів внутрішніх справ України Дисконтний клуб «Discount PAP Club» - договірне об’єднання Організатора, Партнерів та Учасників, створене з метою реалізації соціально-економічних програм, спрямованих на поліпшення умов службової діяльності працівників, їх побуту, медичного обслуговування та оздоровлення, підвищення якості обслуговування Учасників у торгівельно-сервісній мережі України та участь у розробці та збільшення обсягів надання товарів і послуг Партнерами за допомогою єдиної Картки заохочення Учасників, організоване без створення юридичної особи. Для того щоб стати Учасником Дисконтного клубу фізична особа зобов’язана згідно п. 8.1. Правил Дисконтного клубу «Discount PAP Club» заповнити та підписати відповідну Заяву, на підставі якої буде відкрито поточний рахунок у ПАТ «Банк Кредит Дніпро» та надано Картку учасника (Visa Classic DISCOUNT PAP CLUB), за допомогою якої її буде ідентифіковано як Учасника. Умовою отримання картки члена Клубу є відкриття рахунку у Банку, так як картка є карткою міжнародних платіжних систем Visa. Завдання проекту: Підвищення кількості пільг, знижок та інших послуг в рамках системи соціального захисту членів профспілки.

Слайд 3

Мета, цілі та переваги проекту Мета: Вибудувати систему дисконтних знижок в мережевих торгівельних компаніях і отримання знижок учасниками Клубу в цих компаніях. Ціль: Надати матеріальні та нематеріальні блага членам професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України та пенсіонерам МВС України (в т.ч. їх сім'ям) – учасникам Клубу, при використанні дисконтних карт, для покращення їх матеріального становища. Переваги: Об'єднання дисконтних програм партнерів на базі однієї міжнародної розрахункової картки (Visa Classic DISCOUNT PAP CLUB); Дисконтні картки членам Профспілки та пенсіонерам МВС України надаються безоплатно. Для інших категорій осіб – отримання картки на платній основі; Власник картки обирає межі використання картки: - базова послуга – доступ до системи знижок партнерів програми (розрахунок здійснюється готівкою), надається всім учасникам Клубу без виключення; - додаткова послуга – картка як платіжний засіб (безготівковий розрахунок), надається за бажанням учасника Клубу.

Слайд 4

Партнери проекту Основними напрямками в залученні партнерів визначені: торговельні мережі продовольчого призначення; торговельні мережі магазинів побутової техніки; великі мережі аптек; великі мережі АЗС. Коло послуг (партнерів) не є вичерпним та постійно поповнюється. Відсотки знижок, які вже надаються власнику картки компаніями-партнерами, варіюються до 15 відсотків, також діють системи накопичення. Відсоткова ставка та накопичувальна система будуть коригуватися (в сторону зростання) залежно від кількості учасників Клубу. Партнери: В рамках залучення партнерів ведеться активна робота по укладенню договорів з торговельними мережами по всій території України. В даний момент досягнуті домовленості з більше як 120 точками продажів. Досягнута домовленість з великими торговельними мережами «Ельдорадо», мережа аптек «Аптека низьких цін», мережа аптек «РУАН», ПрАТ «Київстар», страхова компанія «Арсенал Страхування», страхова компанія «Княжа» (за виключенням операцій, пов'язаних з кредитуванням власників карт), мережа АЗС «WOG», ведуться переговори з будівельними супермаркетами.

Слайд 5

Переваги проекту Картка Discount PAP Club - це гнучкий універсальний платіжно-обліковий інструмент, який дозволяє забезпечити такі можливості як: ПЛАТІЖНИЙ ЗАСІБ - використання картки як інструменту доступу до банківського рахунку, адресне перерахування всіх видів соціальних виплат та інше; СОЦІАЛЬНА СКЛАДОВА - цільове використання компенсацій в залежності від потреб отримувача пільг; ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНА - забезпечення розрахунків по оплаті житлово-комунальних послуг; ДИСКОНТНО-БОНУСНА СКЛАДОВА - реалізація знижок та нарахування бонусів у сфері торгівлі та послуг; ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ ЗАСІБ - карта виступає посвідченням члена профспілки. Власники карток отримують можливість використовувати їх як інструмент соціальних гарантій, правового та економічного захисту.

Слайд 6

Переваги проекту Швидка процедура отримання карти. Зручність і простота у використанні. Соціальна карта зручна і проста у використанні. Всі операції виконуються на інтуїтивному рівні, тобто немає необхідності в наявності спеціальних знань. Надійність. Соціальна карта надійна у використанні. У разі втрати або крадіжки, її легко відновити. Компактність. Соціальна карта має стандартний розмір банківської карти, що дозволяє зберігати і носити її в будь-якому зручному для Вас місці. Високий рівень захисту від несанкціонованого доступу. Завдяки високим технологіям захисту, Вашою карткою не зможе скористатися ніхто, крім Вас. У разі втрати картки або крадіжки, Ви з легкістю можете її заблокувати. Конфіденційність власника карти. Всі операції по Вашій карті здійснюються шляхом шифрування даних, таким чином виключається можливість витоку інформації про власника карти. Універсальність. Інструмент вирішення багатьох завдань Соціальна карта виконує безліч функцій. Одна пластикова карта замінює Вам банківську, дисконтну, платіжну карти. Універсальний платіжний інструмент. За допомогою даної картки можна здійснювати різноманітні платежі: оплата комунальних платежів, оплата за товари і послуги в торгових точках, оплата послуг через Інтернет. Виступає в ролі банківської карти (кредитна лінія, депозит). Соціальна карта є повноцінною банківською картою. З її допомогою Ви можете знімати грошові кошти в банкоматі, розраховуватися в торгових точках. Передбачена кредитна лінія, тобто соціальна картка є аналогом кредитної карти. Також Ви можете зберігати кошти та отримувати відсотки на картку.

Слайд 7

Переваги проекту Гнучка система знижок. Дисконтна картка. Можливість отримання необхідної інформації (нарахуванні пенсії, пільг і субсидій, бонусів тощо). Можливість управління особистим рахунком за допомогою онлайн-сервісу «Інтернет – бенкінг». Багатофункціональний сервіс, який надає можливість доступу до особового рахунку власника картки через Інтернет. Ви можете контролювати залишок грошових коштів на рахунку, здійснювати платежі через Інтернет, робити перекази, надається можливість бронювання квитків і це далеко не повний список того, що можна здійснювати через «Інтернет – бенкінг». Є картою соціальної допомоги. Можливість зарахування на картковий рахунок матеріальної допомоги від Профспілки атестованих працівників ОВС України. Наявність численних пільг. Всі доступні пільги на єдиній картці. Дуже зручно і практично. Досить пред'явити соціальну карту або прикласти її до устрою, що зчитує і право на пільгу підтверджено. Швидке відновлення у випадку втрати карти або крадіжки. Від Вас потрібно подати заяву на відновлення карти і пред'явити паспорт громадянина України. Кваліфіковані консультації і допомога власникам карт. Якщо у Вас виникнуть будь-які труднощі в обслуговуванні картки, Ви можете в будь-яку хвилину звернутися за допомогою до фахівців банку. Вони дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть розібратися з виниклою проблемою.

Слайд 8

Можливості проекту Отримання дисконту (знижок, бонусів), при пред’явленні карти або розрахунку картою, власниками платіжних карт «Discount PAP Club» в торгових мережах партнерів; - Повернення (Cash back) частини витрачених безготівкових коштів при розрахунку платіжною картою «Discount PAP Club» в торгових мережах партнера; Зарахування на картковий рахунок матеріальної допомоги від Профспілки атестованих працівників ОВС; Переведення пенсій, заробітної плати з рахунків інших банків на рахунок платіжної карти «Discount PAP Club» за особистою заявою члена Профспілки та пенсіонера МВС України наданого в інші банки; Нарахування підвищених відсотків на поточні залишки грошових коштів, що знаходяться на рахунку платіжної карти «Discount PAP Club»; Розміщення грошових коштів на депозитних рахунках (вклади) по підвищеним відсотковим ставкам; Відшкодування витрат, пов'язаних з переведенням коштів з інших банків;

Слайд 9

Можливості проекту Отримання кредитного ліміту на карту до 15 000 грн., на пільгових умовах кредитування; Отримання кредиту на покупку нового автомобіля на пільгових умовах кредитування; Безоплатний випуск основних и додаткових карт; Безоплатне зняття готівки в мережі банкоматів банка та мережі банкоматів банків партнерів (мережа «Радіус», більше 4000 банкоматів на території України); Можливість оплати комунальних послуг через систему Інтернет – бенкінгу; Надання інформації про зарахування/витрати коштів на мобільний телефон, за допомогою СМС повідомлень. Індивідуальний підхід до кожного учасника проекту.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне