X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дендрофлора парку імені Миклухи-Маклая

Завантажити презентацію

Дендрофлора парку імені Миклухи-Маклая

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мета дослідження: проведення аналізу дендрофлори парку імені Миклухи-Маклая та визначення шляхів оптимізації його територіальної структури

Слайд 2

В останні десятиліття значно збільшився вплив виробництва на природне середовище, що пов’язано з бурхливим розвитком промисловості, видобутком корисних копалин, будівництвом доріг, розвитком рекреаційної сфери та іншим. Діяльність людини негативно позначається на стані як рослинного так і тваринного світу: змінюються природні умови існування ареалів, зникають звичні для даної місцевості види, а іноді й цілі екосистеми. Об’єкт дослідження: дендрофлора парку імені Миклухи-Маклая Предмет дослідження: виявлення умов зростання і таксономічного складу дендрофлори, її структурний аналіз, оцінка декоративності видів, а також вдосконалення територіальної організації дендрофлори парку. завдання: Завдання дослідження: - вивчити історію створення парку. - охарактеризувати природні умови зростання деревних рослин в дослідженому регіоні; - провести структурний аналіз дендрофлори парку; - визначити рівень декоративності видів дендрофлори парку; - встановити шляхи оптимізації територіальної структури дендрофлори парку.

Слайд 3

Законодавчими актами, що визначають основні правовідносини у виробничій діяльності, є державні нормативні акти про охорону праці (НПАОП). До найважливіших підзаконних нормативно-правових актів, що регламентують охорону праці, належать такі: Положення про порядок розслідування та введення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництвах; Положення про порядок накладання штрафів на підприємство за порушення нормативних актів про охорону праці; Список виробництв, професій і робіт з важкими та шкідливими умовами праці, на яких забороняється застосування праці жінок, затверджений МОЗ; Постанова КМУ від 15.10.03 №1631 «Про затвердження порядку видачі дозволів Держнаглядохоронпраці та його територіальними органами»; Типове положення про навчання з питань охорони праці; Положення про Державний Комітет України з нагляду за охороною праці.

Слайд 4

Дослідники історії Малина не безпідставно пов’язують виникнення міського парку з родиною всесвітньовідомого вченого і мандрівника Миколи Миколайовича Миклухо-Маклая. У 1873 році його мати Катерина Семенівна купує у княгині Софії Олександрівни Щербакової в Малині, Селищі, Пиріжках, Рем’янівці і Головках 2350 десятин землі і 5070 десятин лісу. За спогадами старожилів, видатний вчений привіз сюди насіння кількох екзотичних рослин з Нової Гвінеї, які його рідні висадили в парку і дбайливо їх доглядали. Отже, парк ім. Миклухи-Маклая був заснований ще наприкінці ХІХ ст. на території лісового масиву з багатовіковими деревами.