X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Афоризми відомих людей

Завантажити презентацію

Афоризми відомих людей

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація На тему: “Афоризми відомих людей»

Слайд 2

Афоризм в перекладі з грецької мови означає «визначення» і являє собою оригінальну закінчену думку, що його наказав або записав в лаконічній формі, запам'ятовується і неодноразово відтворюється іншими людьми. Прикладів афоризмів існує безліч, ось один з них: «Якщо вважаєш, що все можливо купити за гроші, значить і сам готовий на все через них» (Нейах).

Слайд 3

В істинному афоризмі спостерігається досягнення граничної концентрації безпосереднього сполучення чого-небудь і того контексту, в якому викладена думка сприймається оточуючими автора, слухачами або читачем. Наприклад: «Хороші афоризми це гіркі ліки в привабливій оболонці, яке виліковує, не ображаючи смаку» (В. Швебель).

Слайд 4

Вперше термін «афоризм» був використаний у заголовку медичного трактату великого вченого давнини Гіппократа.

Слайд 5

З появою писемності і друкарства афоризми починають оформляти в авторські і тематичні збірники. Пізніше, їх випуск стає систематичним з виходом у світ «Адажіо» автора Еразма Роттердамського. Афористами стають дотепники і гострослови, наділені філософським поглядом на життя.

Слайд 6