X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЛЮДИНА І ВСЕСВІТ

Завантажити презентацію

ЛЮДИНА І ВСЕСВІТ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Людина і Всесвіт. Астрономія – наука, що вивчає Всесвіт. Методи і засоби астрономічних досліджень Природознавство 5 клас КНЗ Кіровська ЗОШ І-ІІІ ст.

Слайд 2

Все світ — весь матеріальний світ, різноманітний за формами, що їх приймає матерія та енергія, включаючи усі галактики, зорі, планети та інші космічні тіла

Слайд 3

Всесвіт настільки великий, що його розміри важко уявити. Всесвіт, досліджуваний астрономами, — частина матеріального світу, що доступна дослідженню астрономічними засобами, які відповідають досягнутому рівневі розвитку науки (часто цю частину всесвіту називають метагалактикою), простягається на 1,6·1024 км і нікому не відомо, наскільки він великий за межами видимої частини. Модель Всесвіту за даними Millennium simulation. Зазначена білою лінією відстань становить приблизно 141 мільйонів світлових років. Жовтим позначена матерія, фіолетовим — темна матерія (що спостерігається лише побічно). Кожна жовта точка являє собою одну галактику.

Слайд 4

Астроно мія (грец. αστρον — зірка і νομος — закон) — одна з найдавніших наук, що включає спостереження і пояснення подій, які відбуваються за межами Землі та її атмосфери. Вона вивчає походження, розвиток, властивості об'єктів, що спостерігаються на небі (і перебувають поза межами Землі), а також процеси, пов'язані з ними.