X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Закон України «Про захист персональних даних»"

Завантажити презентацію

"Закон України «Про захист персональних даних»"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Закон України «Про захист персональних даних» та Закон України «Про доступ до публічної інформації»: проблеми узгодження

Слайд 2

Актуальність теми Актуальність захисту персональних даних в Україні зумовлена не тільки розвитком автоматизованих систем обробки та зберігання інформації, але й формуванням баз даних у фінансовій, адміністративній, правоохоронній, медичній, маркетинговій сферах та використанням інформаційних технологій кримінальними структурами. Свобода інформації для сучасного українського суспільства –одна з основних потреб, адже саме у таких умовах право на отримання інформації стає дуже важливим в системі прав і свобод індивіда. Особливо важливу роль має доступ громадян до інформації про діяльність державних органів влади.

Слайд 3

Національна стратегія розвитку інформаційного суспільства є фундаментальною передумовою побудови “повноцінного” інформаційного суспільства у будь-якій державі світу. Становлення і розвиток інформаційного суспільства є характерною рисою ХХІ століття. Саме в інформаційному суспільстві активно розвиваються інформаційні і комунікаційні технології, створюються умови для ефективного використання знань у вирішенні найважливіших завдань управління суспільством і демократизації суспільства.

Слайд 4

Характерні риси інформаційного суспільства

Слайд 5

Аналіз нормативно-правового поля України засвідчує , що в нашій державі наявна низка законодавчих та інших нормативно-правових актів спрямованих на регулювання, захист та розвиток інформаційного простору. Проте важливою проблемою залишається певна несистемність вітчизняної правової політики в інформаційній сфері. Як наслідок, значна кількість питань функціонування інформаційної сфери в Україні залишається досі недостатньо врегульованою на законодавчому рівні.