X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Живопис Японії"

Завантажити презентацію

"Живопис Японії"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Живопис Японії

Слайд 2

Японський живопис - один з найбільш древніх і вишуканих японських видів мистецтв, характеризується широким розмаїттям жанрів і стилів. Для японського живопису характерно відведення провідного місця природі і зображення її як носійки божественного начала.

Слайд 3

Періоди: Період Ямато (IV – VII ст.) Період Нара (VI – X ст.) Період Хейан (X ст.) Період Ямато-е (XI – XII ст.) Період Муроматі (XIV ст.) Період Мейдзі (2 пол. XIX ст.)

Слайд 4

Ямато-е - школа японського живопису, що склалася в XI - XII століттях при імператорській Академії мистецтв. Для майстрів ямато-е характерні яскраві силуетні зображення, горизонтальні сувої, що ілюструють аристократичні романи, повісті, в яких живопис перемежовується з каліграфією.

Слайд 5

Фудзівара Таканобу Фудзівара Таканобу (1142, Кіото - 19 березня 1205, Кіото) - відомий японський художник кінця XII століття н. е., провідний портретист Японії цього часу. Майстер стилю японського живопису ямато-е. (Портрет Фудзівари Таканобу)

Слайд 6

Гохуа - термін для позначення техніки і стилю традиційного китайського живопису, в якій використовуються туш і водяні фарби на шовку чи папері.

Слайд 7

Укійо-е - напрямок в образотворчому мистецтві Японії. Слово «укійо», дослівно перекладається як «пливе світ», є омофоном до буддистського терміну «світ скорботи», але записується іншими ієрогліфами. Гравюри в стилі Укійо-е - основний вид ксилографії в Японії. Ця форма мистецтва стала популярною в міській культурі Едо (сучасний Токіо) у другій половині XVII століття.

Слайд 8

Тосюсай Сяраку Тосюсай Сяраку - японський художник-портретист. Майстер гравюр Укійо-е. Ймовірно, жив між 1763 і 1820 роками. Творча активність припадає на 1793-1794 ро