X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вражаючі будівлі.

Завантажити презентацію

Вражаючі будівлі.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вражаючі будівлі Виконала: Учениця 8-Б класу Черкаської СШ №28 Журавель Катерина Будинок-корзина в США

Слайд 2

1. "Dancing House" (Танцюючий будинок). Прага, Чеська Республіка  Будинок чеського архітектора, має ще одну назву "Джинджер і Фред" - на честь танцюристів Фреда Астера і Джинджер Роджерс. Він розташований на березі річки Влтави в центрі міста. Споруду будували для художньої галереї та згодом її викупила фінансова компанія. 

Слайд 3

2. "Bubble House" (Бульбашковий будинок). Канни, Франція  Бульбашковий будинок розташований на Лазуровому ужбережжі Франції, з видом на Середземне море. Він побудований в 1989 році за проектом архітектора Антті Ловага і придбаний модельєром П'єром Карденом. Розташована в одному з найбільш гламурних районів Франції, будівля часто здається в оренду для вечірок або фотосесій. 

Слайд 4

3. "Spittelau District Heating Plant" (Сміттєспалювальний енерговидобувний завод). Відень, Австрія  Хоча будівля є частиною сміттєспалювалювального заводу, та вона користується великою популярністю серед фотографів завдяки своїм яскравим кольорам та цікавим формам. Розроблений Фріденсрайхом Хундертвассером, завод є центром для утилізації відходів, а також генерації тепла та нагріву води для цілого міста. 

Слайд 5

4. "Crooked House" (Кривий будинок). Сопот, Польща  Кривий будинок, або Кривий будиночок, як називають його у Польщі, є торговельним центром в приморському місті Сопот. Дизайн будівлі був розроблений архітектором Залеським, який надихався ілюстраціями дитячих казок.   

Слайд 6

5. "Waldspirale" (Спіральний будинок). Дармштадт, Німеччина  Ця "веселкова" спіраль будівлі фактично функціонує як житловий комплекс в німецькому місті Дармштадт. Дах будівлі вкритий травою, деревами і чагарниками. Деякі дерева навіть іноді видніються з вікон будівлі. До речі, абсолюнто всі вікна будівлі, а їх рівно 1000, не схожі одне на одне та є унікальними.

Слайд 7

6."Hang Nga Guesthouse" (Гостьовий будиночок). Далат, В'єтнам  Також згадується як "Crazy House" (Скажений будиночок). Споруда є готелем та побудована за проектом архітектора Данг єт Нга. У кожному номері - своя окрема тема та власний дизайн.

Слайд 8

7. "Casa Milà" (Будинок Міла). Барселона, Іспанія  Відомий багатьом як Міла (що означає "кам'яний кар'єр"), будинок є одним з творінь архітектора Антоні Гауді в його улюбленому місті Барселона. Споруду будували у стилі каталонського модернізму. Вона стала об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1984 році. 

Слайд 9

8. "Hotel Galеria Spirit" (Готель Дух галереї) Братислава, Словаччина  Дім виглядає як барвистий вибух сучасного мистецтва. Він розташований прямо на кордоні країни з Австрією. Недалеко від Старого міста Братислави, унікальний виглад готелю виділяється серед інших будівель міста. 

Слайд 10

9. "Upside Down House" (Перевернутий будинок). Шимбарк, Польща  Перевернутий будинок планувався бізнесменом Даніелем Запієжські як витвір мистецтва, який мав уособлювати почуття невпевненості в роки після закінчення комуністичної ери. Усе в середини споруди розташоване "до гори дригом".

Слайд 11

10. "Ideal Palace". (Ідеальний палац). Отрив, Франція  "Ідеальний Палац" був розроблений і створений Фердинандом Шевалем, сільським листоношею. Будівництво почалося в 1879 році, але було завершене аж у 1912. Наприкінці 60-х, палац набув статусу історичної пам'ятки.

Слайд 12

11. "Guggenheim Museum" (Музей Гуггенхайма). Більбао, Іспанія  Музей Френка Гері Гуггенхайма в Більбао, мабуть, один з найвідоміших прикладів сьогоднішньої сучасної архітектури. Хвилястий фасад було так складно спроектувати, що Гері довелося використовувати програму, створену для використання в аерокосмічній промисловості.

Слайд 13

12. "Pabellón de Aragón" (Павільйон Арагон). Сарагоса, Іспанія  Цей павільйон був призначений для презентації на Міжнародній виставці 2008 року іспанської провінції Арагон, в якій знаходиться місто Сарагоса. Споруда тримається на трьох китах, залишаючи простір під собою для використання в якості площі та конференц-зали. Фасад будівлі "сплетений" як кошик зі скляних та бетонних панелей

Слайд 14

13. "Hotel Marqués de Riscal" (Готель Маркіза Ріскаля). Ельсьєго, Іспанія  Ще одна будівля за проектом Франка Гері відкрита в 2006 році. Готель збудований у стилі Гері - з вигнутих металевих панелей, що прикрашають зовнішні стіни споруди. Будівля є улюбленим місцем в Іспанії для цінителів вина.  

Слайд 15

14. "Selfridges Department Store" (Універмаг Селфріджа). Бірмінгем, Англія  Дизайн розроблений архітектурною фірмою Future Systems, яка є філією Selfridges Department Store. Будівля покрита 15 000 блискучих алюмінієвих дисків, які надають будівля "космічного" блиску. 

Слайд 16

15. "Fuji Television Building" (Будівля телевізійної мережі Фудзі). Токіо, Японія . Будівля вигладає так, ніби побудована дітьми з блоків конструктора Lego. З верхньої сферичної оглядової вежі, яка важить більше 1300 тонн, відкривається вид на ціле місто та гору Фудзі.

Слайд 17

16. "Kunsthaus" (Кунстхаус). Грац, Австрія  Кунстхаус, що означає художній музей, в місті Грац жителі називають "Атака Чужих". Таку назву будівля отримала через дивний зовнішній вигляд. Музей, в якому знаходяться твори сучасного мистецтва, є зеленою будівлею з вмонтованими фотоелектричними панелями на даху, що дозволяє генерувати енегрію на господарські потреби установи.

Слайд 18

17. "National Museum of the American Indian" (Національний музей американських індіанців). Вашингтон, округ Колумбія, США. Частина Смітсонівського інституту, Національний музей американських індіанців, розташований у Вашингтоні. Його дизайн розроблений спільно з представниками корінних народів САШ аби уособлювати в собі різноманітність етнічних груп, які приживають на території Америки.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство