X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Музика Америки"

Завантажити презентацію

"Музика Америки"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Музика Америки

Слайд 2

Після скасування в 1863 рабства мільйони афроамериканців опинились один на один зі своїм неприкаяним життям. Розпач і біль виразилися в піснях, які одержали назву блюз, тобто смутні, сумні пісні. Існували два різновиди блюзу: «Класичний блюз» це оркестрові інтерпретації цієї народної музики. Велику популярність він отримав завдяки таким професійним музикантам і співакам, як Вільям Хенді, Гертруда Ма Рейні і Бессі Сміт, Роберт Джонсон, Бі Бі Кінг. «Традиційний», або «простодушний» був поширений у сільських районах США.

Слайд 3

Блюз Із 1930-х рр. блюз почав «електрифікуватися», почала використовуватись електрогітара, музиканти в містах об’єднувалися в блюзові ансамблі. У Новому Орлеані й інших південних містах США виникають сотні оркестрів, що виконували танцювальну музику, побудовану на гармонійних і мелодійних принципах блюзу. Поступово сформувався стиль, що одержав назву ритм-н-блюз.

Слайд 4

Д Ж А З Стилі джазу Новоорлеанський стиль (колективна імпровізація). Диксиленд (колективи білих музикантів). Чиказький джазовий стиль (сольні імпровізації). Свінг (пов’язаний із діяльністю великих оркестрів біг-бендів). Бі-боп (модерн).

Слайд 5

Витоки джазу: Спіричуелз – духовні пісні-молитви афроамериканців. Блюз – сумні, ліричні пісні афроамериканців, що жили уздовж берегів ріки Міссісіпі. У блюзах туга поєднана з веселощами розпачу, безвір'я. Регтайм – танцювальна мелодія, дуже ритмічна, з характерним синкопованим ритмом. Як говорять про них дослідники джазу: «Це спроби негрів зіграти польки й кадрилі на свій манер».

Слайд 6

Інструменти джазу Інструменти джазу

Слайд 7

Луї Армстронг 1901 1971 Луї Армстронг – це історія джазу. З нього поч