X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відсотки. Задачі на суміши і сплави

Завантажити презентацію

Відсотки. Задачі на суміши і сплави

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Жила собі добра жіночка, але не було у неї діточок. Фея подарувала їй зернятко. З зернятка з'явилася на світ маленька дівчинка - Дюймовочка Добре жилося дівчинці у жінки, доки стара жаба не викрала її, щоб одружити зі своїм огидним сином. Щоб допомогти Дюймовочці втекти від жаб, нам потрібно розв’язати задачі, які допомагають домогосподаркам:

Слайд 3

Після випаровування із 600 г 10%-ого розчину солі залишилося 400 г розчину. Знайдіть у відсотках вміст солі в одержаному після випаровування розчині. Розв’язання. Яка маса солі в 600 г 10%-ого розчину? Який відсотковий вміст солі в одержаному після випаровування розчині? Відповідь: 15%.

Слайд 4

Молодці! Ви допомогли Дюймовочці втекти від жаб на листочку лілії. Та щоб жаби не наздогнали дівчинку, складемо і розв'яжемо задачі, які допоможуть зробити розрахунки бухгалтерам молокозаводів:

Слайд 5

З молока виходить 25% вершків, а з вершків – 20% масла. Скільки потрібно молока, щоб одержати 10 кг масла? Розв'язання. Вихід масла з молока становить Кількість молока дорівнює Відповідь: з 200 кг молока .

Слайд 6

Щоб побудувати місточок, знайдемо числа a, b, c, яких не вистачає в ланцюжку обчислень. • 10% : 40% : а•100 Відповідь: a=4 кг, b=10 кг, c=25%. Листочок приніс Дюймовочку в далекі краї. Давайте збудуємо місточок щоб дівчинка змогла зійти на берег.

Слайд 7

Дюймовочку перейшла через місточок. Втомилася, зголодніла, змерзла і плаче. Почула це тітка Мишка та запропонувала їй перезимувати в її схованці, але за однієї умови – якщо дівчинка допоможе економістам металургійних заводів.

Слайд 8

Латунь – сплав 60% міді і 40% цинку. Скільки міді і цинку треба сплавити, щоб вийшло 500 т латуні? 1) Відповідь: 300 т, 200т. 2) Розв'язання. Сплав 500 т – 100% мідь х т – 60% 60% 40% 500т

Слайд 9

Залишилася Дюймовочка зимувати у тітки Мишки. Та сусід Сліпець задумав одружитися з нею. Знову дівчинка потребує нашої допомоги. Увагу Сліпця будемо відволікати розв’язанням задач ЗНО.

Слайд 10

Сплав міді зі сріблом містить 40% міді, причому у сплаві срібла на 200 г більше, ніж міді. Знайдіть масу сплаву. Розв'язання. Нехай загальна маса сплаву х г, тоді міді в ньому 0,4х і тоді срібла в сплаві х-0,4х=0,6х г. Оскільки срібла на 200 г більше, ніж міді, то маємо рівняння: Відповідь: 1000 г або 1 кг.

Слайд 11

Діти, ви відігріли Ластівку, чим допомогли Дюймовочці позбутися Сліпця й відлетіти у теплі краї. В Країні квітів вона зустріла принца ельфів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика